ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

21.09.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1771
Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТДВ «КАЛУСЬКА АВТОБАЗА»

 
 
Про надання дозволу на розроблення                 
проєкту землеустрою щодо відведення                 
земельної ділянки в оренду
ТДВ «КАЛУСЬКА АВТОБАЗА»
 
           Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАЛУСЬКА АВТОБАЗА» про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (в оренду), керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності/довірчої власності: 43850118 від 06.09.2021року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
             1. Дати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАЛУСЬКА АВТОБАЗА» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,2612 га, яка знаходиться на вулиці Литвина, 30Н, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.
          2. Зобов’язати ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАЛУСЬКА АВТОБАЗА» подати на розгляд і затвердження міською радою проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
           3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
            4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
Міський голова                                                                             Андрій Найда             

 

ДОДАТКИ

1 Калус_ка_Автобаза.pdf Переглянути