ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

25.10.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1884
 Про звернення Калуської міської ради щодо врегулювання заборгованості з різниці в тарифах

 
Про звернення Калуської міської    ради щодо врегулювання заборгованості з різниці в тарифах м. Калуш
               (двадцята сесія восьмого   
           демократичного скликання)
 
 
 
Відповідно до Протоколу №1 засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах, утвореної відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 16.09.2021 №355, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 
 
ВИРІШИЛА:
         1. Схвалити і направити звернення Калуської міської ради до Кабінету Міністрів України та Міністерству фінансів України щодо врегулювання заборгованості з різниці в тарифах (додається).
 
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Богдана Білецького.
 
 
Міський голова                                                           Андрій НАЙДА
 
 
Прем’єр-міністру України
Денису Шмигалю
 
Міністру фінансів України
Сергію Марченку
 
 
ЗВЕРНЕННЯ
щодо врегулювання заборгованості з різниці в тарифах
Ми, депутати Калуської міської ради Івано-Франківської області, представляючи інтереси Калуської міської територіальної громади звертаємось з проханням якнайшвидшого розроблення та приведення у відповідність із законодавством усіх нормативно-правових актів, що безпосередньо регулюють процедуру проведення взаєморозрахунків щодо врегулювання заборгованості з різниці в тарифах для погашення кредиторської заборгованості, та пов’язаного із цим, якнайшвидшого проведення взаєморозрахунку із контрагентами КП «Водотеплосервіс», а саме в першу чергу із ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА», для якого вказані кошти є критично важливими для забезпечення належного здійснення своєї господарської діяльності, що також відповідає забезпеченню інтересів усієї територіальної громади.
Відповідно до Протоколу №1 засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах, відповідно до ЗУ «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» та постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №932 «Про затвердження Типового положення про територіальну комісію з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах», станом на 01.01.2021 року узгоджена загальна сума різниці в тарифах склала 173 385 973,00 грн.
На сьогоднішній день КП «Водотеплосервіс» знаходиться в скрутному фінансовому становищі і є повністю неплатоспроможним за своїми борговими зобов’язаннями. Рахунки підприємства арештовані. Така ситуація в значній мірі пов’язана із накопиченням заборгованостей з різниці в тарифів, що виникали протягом значного проміжку часу. Заборгованість КП «Водотеплосервіс» призвела до невиконання зобов’язань ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА» перед власними працівниками у частині виплати заробітної плати, що створює соціальну напругу в колективі.
Невиконання боргових зобов’язань КП «Водотеплосервіс» передДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА» може призвести до зриву опалювального сезону 2021-2022 рр.
Просимо невідкладно провести усі необхідні заходи для врегулювання процедури проведення взаєморозрахунківз різниці в тарифах, з метою якнайшвидшого взаєморозрахунку в першу чергу із ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА»
 
Прийнято на 20 сесії восьмого демократичного скликання    
Калуської міської ради   __________2021 року