ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

19.11.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1993
 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення ​​​​​​​земельної ділянки для гаражного будівництва у власність громадянину Цюпі П.І.

 Про надання дозволу на розроблення     
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки для гаражного
будівництва у власність
громадянину Цюпі П.І.
 
            Розглянувши заяву громадянина Цюпи Петра Івановича, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.12, 40, 118, 121, 123 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
 
ВИРІШИЛА :
 
1. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Цюпі Петру Івановичу у власність для гаражного будівництва, площею 0,0031га, земельна ділянка розташована по вул. Долинська, гараж 20Б, №1, в м. Калуш.
2. Землевласникам:
2.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;
2.2.Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
3. Громадянину Цюпі Петру Івановичу, виготовити документацію із землеустрою та подати її у встановленому порядку на затвердження.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

Міський голова                                                                              Андрій НАЙДА