ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

19.11.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1995
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення суб’єкту господарської діяльності ФОП Волкову Р.В. (пл. 0,2061га)

    
Про продаж земельної ділянки                                            
несільськогосподарського призначення 
суб’єкту господарської діяльності
ФОП Волкову Р.В. (пл. 0,2061га)
 
 
              Розглянувши заяву підприємця Волкова Романа Віталійовича про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись  Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. ст. 12, 101, 128 Земельного Кодексу України, беручи до уваги Висновок про експертну грошову оцінку земельної ділянки від 01.11.2021 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада  
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити підприємцю Волкову Роману Віталійовичу наступну ціну продажу земельної ділянки (з розрахунку за 1кв. м. земельної ділянки – 120,60грн.) в сумі 248 556,60грн. (без урахування ПДВ).
2. Продати у власність підприємцю Волкову Роману Віталійовичу земельну ділянку площею 0,2061 га (кадастровий номер 2610400000:06:007:0055), на вул. Богдана Хмельницького, будинок 81г, м. Калуш, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ 11.02).
3. Доручити міському голові укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки.
4. Зобов’язати підприємця Волкова Романа Віталійовича виготовити в двомісячний термін договір купівлі-продажу земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.
5. Після переходу права власності на зазначену у рішенні земельну ділянку  зберігається дія всіх сервітутів встановлених на неї.
6. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                                            Андрій НАЙДА