УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
27.05.2021     №   541
 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування  ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ
«ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ
«АВТОПРИКАРПАТТЯ» 
м.Калуш
(тринадцята сесія восьмого
демократичного скликання)
 
   
              Розглянувши заяву ОБСЛУГОВУЮЧОГО КООПЕРАТИВУ «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ «АВТОПРИКАРПАТТЯ» про надання у постійне користування земельної ділянки та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст.  12, 92, 123, 125, 126, 134, 186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», беручи до уваги висновок управління архітектури та містобудування Калуської міської ради від 09.03.2021 № 04-07/54, висновок про розгляд документації із землеустрою від 14.04.2021 № 8158/88-21 виданий ГУ Держгеокадастру у Полтавській області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:         
 
              1. Затвердити ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ «АВТОПРИКАРПАТТЯ» проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для колективного гаражного будівництва в районі вулиці Павлика м. Калуш (код КВЦПЗ 02.06).
              2. Надати ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ «АВТОПРИКАРПАТТЯ» у постійне користування земельну ділянку площею 1,6386 га (кадастровий номер: 2610400000:11:005:0094),  яка знаходиться в районі вулиці Павлика, м. Калуш для колективного гаражного будівництва (код КВЦПЗ: 02.06 Для колективного гаражного будівництва).
              3. Зобов’язати ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ «АВТОПРИКАРПАТТЯ» провести реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою відповідно до вимог чинного законодавства України.
               4.  Землекористувачу:
              4.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;    
            4.2. Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
             5. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
              6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
  
Міський голова                                                                    Андрій Найда