УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

29.09.2021 896

Про надання дозволу на виготовленнятехнічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) межземельної ділянки в натурі (на місцевості)
громадянину Павленку Сергію Володимировичу
м.Калуш
(дев’ятнадцята сесія восьмого
демократичного скликання)

Розглянувши заяву громадянина Павленка Сергія Володимировича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.ст. 12, 93, 120, 123 Земельного Кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, номер витягу: НВ-2610571632020 від 17.07.2020 року, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 13824524 від 23.03.2016 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада

ВИРІШИЛА:

  1. Дати дозвіл громадянину Павленку Сергію Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1322 га (кадастровий номер: 2610400000:07:004:0031), яка знаходиться на вул. Ринкова в м. Калуш для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (код КВЦПЗ: 12.11)
  2. Зобов’язати громадянина Павленка Сергія Володимировича подати на розгляд і затвердження міською радою технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду.
  3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

Міський голова                                                                                                                      Андрій Найда