УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

29.09.2021 898

Про відмову у наданні дозволів
на виготовлення проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
м.Калуш
(дев’ятнадцята сесія восьмого
демократичного скликання)

Розглянувши заяви громадян, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 118, 121 Земельного Кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги службові записки управління архітектури та містобудування, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Відмовити громадянам у наданні дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єктів вимогам містобудівної документації (ч.7 ст.118 Земельного кодексу України), а саме:
  1.1. Долинці Ігорю Євгеновичу, земельна ділянка площею 0,0945га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться в м. Калуш, в районі вул. Височанка, 94.
  1.2. Заліському Сергію Мирославовичу, земельна ділянка площею 0,8000га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться в с. Голинь, вул. 600-річчя Голиня.
  1.3. Ілиняк Віталії Мирославівні, земельна ділянка площею 0,8000га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться в с. Голинь, вул. 600-річчя Голиня;.
  1.4. Мазурчаку Ігорю Мирославовичу, земельна ділянка площею 0,0910га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в м. Калуш.
  1.5. Щегольському Івану Івановичу, земельна ділянка площею 0,0430га, для індивідуального садівництва, яка знаходиться в м. Калуш, в районі вул. Височанка, 94.
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

Міський голова                                                                                          Андрій Найда