УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

29.09.2021 894

Про надання дозволу на розроблення
проєкту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки в орендуТДВ «КАЛУСЬКА АВТОБАЗА»
м.Калуш
(дев’ятнадцята сесія восьмого
демократичного скликання)

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАЛУСЬКА АВТОБАЗА» про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (в оренду), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.ст. 12, 93, 120, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності/довірчої власності: 43850118 від 06.09.2021року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАЛУСЬКА АВТОБАЗА» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,2612 га, яка знаходиться на вулиці Литвина, 30Н, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

2. Зобов’язати ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАЛУСЬКА АВТОБАЗА» подати на розгляд і затвердження міською радою проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

Міський голова                                                                                                                                          Андрій Найда