ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXI

Скликання:

VII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

30.01.2020

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  34
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  3

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2953

УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

30.01.2020 2953

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці пільгової
категорії для будівництва та
обслуговування жилого будинку,
господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр.Семанишин О.І.
м.Калуш
(сімдесят перша сесія сьомого демократичного скликання)

Розглянувши заяву громадянки Семанишин Ольги Іванівни та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 40, 81, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити громадянці Семанишин Ользі Іванівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,0620 га, в р-ні вулиці Глібова, ділянка № 102.

2. Надати в оренду терміном на 5 (п’ять) років громадянці Семанишин Ользі Іванівні земельну дiлянку (кадастровий номер 2610400000:29:002:0094) (код цільового призначення 02.01; категорія земель: землі житлової та громадської забудови) в р-ні вулиці Глібова, ділянка № 102, площею 0,0620 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3. Користувачу земельної ділянки:

3.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договори сервітутного користування;

3.2. Забезпечити постійний доступ до iснуючих на дiлянці iнженеpних меpеж для їх pемонту i обслуговування, дотpимуватись пpавил викоpистання земель в охоpоннiй зонi меpеж i не чинити пеpешкод пpи будiвництвi нових.

4. Зобов’язати громадянку Семанишин Ольгу Іванівну в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки та подати його на державну реєстрацію.

5. Після реєстрації договору оренди земельної ділянки внести зміни в земельно-кадастрові документи.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова             Ігор Матвійчук