ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXIII

Скликання:

VII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

27.02.2020

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  10

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3012

УКРАЇНА
КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ
27.02.2020 3012

 
Про надання дозволу на проведення
експертної грошової оцінки земельної ділянки підприємцю Сташку Р. Р.
м.Калуш
(сімдесят третя сесія сьомого демократичного скликання)
Розглянувши заяву підприємця Сташка Романа Романовича про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 128 Земельного Кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, номер запису про інше речове право: 35064779 від 13.01.2020 року, витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 30273836 від 08.02.2019 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
ВИРІШИЛА :
 1. Дати дозвіл підприємцю Сташку Роману Романовичу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0814 га (кадастровий номер 2610400000:06:008:0047), яка знаходиться на вул. Б.Хмельницького, 75в, для обслуговування виробничих приміщень (код КВЦПЗ 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).
 2. Доручити міському голові укласти договір на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за рахунок авансового платежу сплаченого підприємцем Сташком Романом Романовичем.
 3. Землекористувачу:
  3.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;
  3.2.Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та заступника міського голови у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова Ігор Матвійчук