ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXIV

Скликання:

VII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

26.03.2020

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3074

УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.03.2020 3074

Про розроблення технічної
документації з нормативної грошової
оцінки земель населеного пункту
села Сівка - Калуська
м.Калуш
(сімдесят четверта сесія сьомого демократичного скликання)

Відповідно до «Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів» затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.11.2016 № 489, керуючись Земельним кодексом України, ст. 26, ч. 5 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оцінку земель», Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», беручи до уваги рішення Калуської міської ради від 25.07.2019 № 2432 «Про добровільне приєднання Сівко-Калуської сільської територіальної громади до Калуської міської об’єднаної територіальної громади», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада

ВИРІШИЛА:

 1. Дати дозвіл на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Сівка-Калуська.
 2. Доручити Управлінню земельних відносин Калуської міської ради укласти договір з ліцензованою організацією, яка має право на проведення землеоціночних робіт, на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Сівка - Калуська за рахунок коштів передбачених Програмою фінансування робіт з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, що входять до Калуської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 р. р.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова Ігор Матвійчук