ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXVII

Скликання:

VII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

28.05.2020

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  8
 • Відсутні
  4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3173

УКРАЇНА
КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ


28.05.2020 3173

Про припинення договору оренди землі
з підприємцем Лотоцьким І. С.

м.Калуш

(сімдесят сьома сесія сьомого демократичного скликання)

У зв’язку із необхідністю виготовлення проекту землеустрою щодо відведення ОСББ прибудинкової території для обслуговування багатоквартирного житлового будинку, керуючись Конституцією України, Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Законом України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», ст.42 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», ст.12 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА :

 1. Вважати припиненим договір оренди землі № 040729600203 від 18.06.2007 року за укладений між Калуською міською радою та підприємцем Лотоцьким Ігорем Степановичем на земельну ділянку площею 0,0009 га (кадастровий номер 2610400000:08:011:0026), яка знаходиться на вул. Б. Хмельницького, 19/79 для влаштування окремого входу в крамницю промислових товарів, у зв’язку із закінченням терміну на який його було укладено.

 2. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно .

 3. Рекомендувати власникам нежитлових приміщень в багатоквартирних житлових будинках розробити та подати на затвердження міській раді проекти визначення земельних часток прибудинкових територій з урахуванням сходів до приміщень.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова Ігор Матвійчук