ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

II

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

10.12.2020

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  36
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  2

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 69

УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
10.12.2020     №   69  
 
Про надання дозволу на розроблення                      
проєктів землеустрою щодо відведення                                               
земельних ділянок в оренду
підприємцю Сташку Р. Р.
м.Калуш
(друга  сесія  восьмого
демократичного скликання)
 
   
 
 
 
            Розглянувши заяви підприємця Сташка Романа Романовича про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги витяги з Державного реєстру  речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 32523001 від 22.07.2019 та номер запису про право власності: 32522471 від 22.07.2019, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
 
             1. Дати дозвіл підприємцю Сташку Роману Романовичу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду:
            1.1. орієнтовною площею 0,3517 га, яка знаходиться на вулиці               Б.Хмельницького, 75-г, для обслуговування виробничих приміщень;
            1.2. орієнтовною площею 0,2399 га, яка знаходиться на вулиці               Б.Хмельницького, 75-к, для обслуговування виробничих приміщень.
            2. У документаціях із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
            3. Зобов’язати підприємця Сташка Романа Романовича подати на розгляд і затвердження міською радою проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.
            4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                        Андрій Найда