ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VII

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

28.01.2021

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 214

УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.01.2021 214

Про затвердження рівня середньомісячної заробітної плати для працівників зайнятих на будівництві, реконструкції, реставрації, поточному
та капітальному ремонту
об'єктів Калуської міської територіальної громади
м.Калуш
(сьома сесія восьмого
демократичного скликання)

Керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. При виконанні будівельних робіт по будівництву, реконструкції, реставрації, поточному та капітальному ремонту об'єктів Калуської міської територіальної громади за рахунок бюджетних коштів, замовником яких є бюджетні організації Калуської міської територіальної громади, встановити з 01.02.2021р. для працівників зайнятих на об'єктах Калуської міської територіальної громади рекомендований рівень середньомісячної заробітної плати при середньому розряді складності робіт 3,8 у розмірі - 12 000,00грн.
 2. При розробці інвесторської кошторисної документації для визначення кошторисної вартості робіт по будівництву, реконструкції, реставрації, поточному та капітальному ремонту об'єктів Калуської міської територіальної громади за рахунок бюджетних коштів, замовником яких є бюджетні організації Калуської міської територіальної громади, встановити з 01.02.2021р. для працівників зайнятих на об'єктах Калуської міської територіальної громади рекомендований рівень середньомісячної заробітної плати при середньому розряді складності робіт 3,8 у розмірі -16 000,00грн.
 3. Рішення Калуської міської ради від 20.12.2019 року №2806 «Про затвердження рівня середньомісячної заробітної плати для працівників, зайнятих на будівництві, реконструкції, капітальному ремонті об'єктів м. Калуша» вважати таким, що втратило чинність з 01.02.2021р.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого.

Міський голова                                                Андрій Найда