ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

X

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

25.03.2021

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  32
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 381

УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

25.03.2021 381

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок у постійне користування РО БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ
м.Калуш
(десята сесія восьмого
демократичного скликання)

Розглянувши заяви РО БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ про надання дозволу на розроблення проектів відведення земельних ділянок (в постійне користування), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 92, 123 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Дати дозвіл РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування (по факту забудови):
  1.1. орієнтовною площею 0,1708 га, яка знаходиться на вул. 600-річчя Голиня, 135А, в селі Голинь, для будівництва і обслуговування культових та інших будівель;
  1.2. орієнтовною площею 0,0616 га, яка знаходиться на вул. 600-річчя Голиня, 135А, в селі Голинь для будівництва і обслуговування культових та інших будівель.
 2. Зобов’язати РЕЛІГІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ подати на розгляд і затвердження міською радою проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування.
 3. Провести інвентаризацію земельної ділянки під сквером в урочищі «Джерело» орієнтовною площею 0,0800 га, яка знаходиться в районі вул. 600-річчя Голиня, 135А, в селі Голинь.
 4. У документаціях із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

Міський голова                                                                                                                                             Андрій Найда