ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XX

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

28.10.2021

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 987

 
УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
28.10.2021     №   987
 
Про відмову у наданні дозволу                           
на розроблення проекту землеустрою                   
щодо відведення земельної ділянки в оренду  АТ «ОРІАНА»
(вул. Євшана, 19, м. Калуш)
 
м.Калуш
        (двадцята сесія восьмого   
          демократичного скликання)
 
   
 
           Розглянувши заяву АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОРІАНА» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (в оренду), керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги протокольні доручення висловлені в ході пленарного засідання міської ради 29 вересня 2021 року (дев’ятнадцята сесія восьмого демократичного скликання), враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
 
             1. Відмовити АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОРІАНА» у наданні дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,0281 га, яка знаходиться на вул. Євшана,19, м. Калуш, для обслуговування будівлі і споруд гаражів, у зв’язую із відсутністю правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомого майна, що розміщені на даній земельній ділянці.
 
           2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                             Андрій НАЙДА