ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

12.10.2021

ДРУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1818
Про внесення змін в рішення міської ради від 13.09.2021 №811 стосовно підприємця Петенка М. М.

 
 
Про внесення змін в рішення                                
міської ради від 13.09.2021 №811                          
стосовно підприємця Петенка М. М.
 
         Розглянувши заяву підприємця Петенка Миколи Миколайовича про внесення змін в рішення Калуської міської ради №811від 13.09.2021, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
  1. Внести зміни в рішення Калуської міської ради від 13.09.2021 № 811 (вісімнадцята позачергова сесія восьмого демократичного скликання) «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки та надання в оренду земельної ділянки підприємцю Петенку Миколі Миколайовичу», а саме п. 7 рішення викласти в новій редакції: «Встановити ставку орендної плати 5 (п’ять) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки».
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
Міський голова                                                                               Андрій Найда