ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

12.10.2021

ДРУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1820
Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення та надання в оренду земельної ділянки П-цю Іваницькій В. М.

 
 
 
Про затвердження  проекту землеустрою           
щодо відведення та надання в оренду                   
земельної ділянки
П-цю Іваницькій В. М.
 
               Розглянувши заяву приватного підприємця Іваницької Віолетти Миколаївни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проект землеустрою, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123, 124, 126, 186-1 Земельного кодексу України, беручи до витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-7116979592021 від 20.09.2021, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада 
ВИРІШИЛА:
  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємцю Іваницькій Віолетті Миколаївні для обслуговування нежитлового приміщення, яка знаходиться на проспекті Лесі Українки,15 “ж” в м. Калуш (код КВЦПЗ:03.07.).
  2. Надати в оренду терміном на 5 (п’ять) років приватному підприємцю Іваницькій Віолетті Миколаївні земельну ділянку площею 0,0029 га (кадастровий номер: 2610400000:10:002:0045), на проспекті Лесі Українки, 15 “ж” в м. Калуш для обслуговування нежитлового приміщення (код КВЦПЗ: 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі).
  3. Зобов’язати приватного підприємця Іваницьку Віолетту Миколаївну в місячний термін укласти договір оренди землі та подати його на державну реєстрацію.
  4. Встановити, що орендна плата нараховується з моменту прийняття цього рішення.
  5. Землекористувачу:
           5.1. за наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;    
           5.2. забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
  1. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                       Андрій Найда