ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Юрій Рекунов

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

13.12.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 2084
Про звернення Калуської міської ради до НКРЕКП щодо визначення (збільшення) дозволеної потужності побутовим споживачам

 
 
Про звернення Калуської міської ради до НКРЕКП щодо визначення (збільшення) дозволеної потужності побутовим споживачам    
                            
 
 
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
  1. Схвалити і направити звернення Калуської міської ради до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та народному депутату України Едуарду Прощуку щодо визначення (збільшення) дозволеної потужності побутовим споживачам (додається).
 
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Богдана Білецького.  
 
 
 
Міський голова                                                                                Андрій НАЙДА            
 
  
Національна комісія, що здійснює
державне регулювання у сферах
енергетики та комунальних послуг
 
Народному депутату України
Едуарду ПРОЩУКУ
 
 
 
 
Звернення
Ми, депутати Калуської міської ради, звертаємось до Вас з важливим питанням, яке турбує Калуську міську територіальну громаду. Стосується це погодження з індивідуальними побутовими споживачами потужності в порядку, передбаченому пунктом 2.4.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року №312, з урахуванням проектної документації, наявної станом на 01 січня 2021 року.
АТ «Прикарпаттяобленерго» визначило дозволену потужність квартир згідно будівельних норм, які діяли на дату підключення будинку та довело дозволену потужність побутовим споживачам відповідним повідомленням погодження дозволеної (договірної) потужності:  
  • споживачам, які підключились до 01.06.2004 – не менше 3 кВт;
  • споживачам, які підключились після 01.06.2004 – не менше 5 кВт.
Враховуючи той факт, що кількість споживачів, які облаштували індивідуальне теплопостачання, в т.ч. із використанням електричної енергії, перевищує кількість споживачів, які приєднані до централізованого теплопостачання (понад 70%), споживання електричної енергії побутовими споживачами збільшилося.
Дозволена потужність у 3кВт та 5кВт є недостатньою у осінньо-зимовий період коли електроенергія використовується для обігріву квартир та будинків. Така ситуація прогнозовано викликала соціальну напругу серед побутових споживачів Калуської міської територіальної громади.
Беручи до уваги наведену вище інформацію просимо Вас вжити заходів щодо перегляду Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 17.03.2021 №475 в частині, щодо визначення (збільшення) дозволеної потужності побутовим споживачам.
 
Прийнято на 22 сесії Калуської міської ради
восьмого демократичного скликання
16 грудня 2021 року