ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Володимир Мельник

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

16.11.2023

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 969
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо поділу земельної ділянки ТОВ “ГЛОБУС ІСТЕЙТ”

Про надання дозволу на виготовлення                     (_________  сесія  восьмого     
технічної документації із землеустрою                демократичного  скликання)        
щодо поділу земельної ділянки
ТОВ “ГЛОБУС ІСТЕЙТ
              Розглянувши заяву ТОВ “ГЛОБУС ІСТЕЙТ” (від 03.11.2023 №2241825) про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки без зміни цільового призначення, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст. ст. 12, 79¹, 123 Земельного кодексу України, ст. ст. 25, 56 Закону України «Про землеустрій», беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (номер запису про речове право: 50920557 від 07.07.2023), враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:                                                                                                                                                                                                                                                          
          1. Дати дозвіл  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ГЛОБУС ІСТЕЙТ” на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 0,2834 га (кадастровий номер: 2610400000:06:008:0783), яка знаходиться на вул. Б. Хмельницького, 73-в, 73-г в м. Калуш, Івано-Франківської області без зміни цільового призначення на земельні ділянки:
          1.1. площею 0,0966 га;
          1.2. площею 0,1868 га.
          2. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами. 
          3. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ГЛОБУС ІСТЕЙТ” технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки подати на розгляд і затвердження міською радою.
 
  
          4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                       Андрій НАЙДА