ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Володимир Мельник

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

16.11.2023

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 974
Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр.Бегуну М.А.

Про надання дозволу на розроблення                   (_________  сесія  восьмого
проекту землеустрою щодо відведення                 демократичного  скликання)
земельної ділянки в оренду
для городництва
гр.Бегуну М.А.
 
         Розглянувши заяву (вх.№2242235 від 08.11.2023 року) громадянина Бегуна Михайла Анатолійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.ст. 12, 36, 123 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада
 
ВИРІШИЛА:
1. Дати громадянину Бегуну Михайлу Анатолійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0560 га в районі вулиці Грушевського, 92 в м.Калуші в оренду для городництва.
         2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                      Андрій НАЙДА