ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XX

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

1847

Дата реєстрації:

13.10.2021

Проголосовано:

28.10.2021 13:45:58

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 1847


 

 

Про відмову у наданні дозволу                                      

на розроблення проекту землеустрою                            

щодо відведення земельної ділянки

для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель

і споруд (присадибна ділянка)

в с. Боднарів гр. Луцькому Я.М.

 

              Розглянувши заяву громадянина Луцького Ярослава Михайловича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 118 Земельного кодексу України, Закон України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів», Постанова Кабінету Міністрів України від 04.03.1997р. № 209 «Про затвердження правил охорони електричних мереж», беручи до уваги протокольні доручення висловлені в ході пленарного засідання міської ради 29 вересня 2021 року (дев’ятнадцята сесія восьмого демократичного скликання), враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити громадянину Луцькому Ярославу Михайловичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,1000 га, яка знаходиться в с. Боднарів, урочище «Ялинки», Калуський район, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, а саме ст.32 Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

 

 

Міський голова                                                                                       Андрій Найда