ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 572


Про продаж земельної ділянки                                                   (_________  сесія  сьомого
несільськогосподарського призначення                                 демократичного  скликання)
суб’єкту господарської діяльності
громадянину Куцуку А.О.
 
 
              Розглянувши заяву громадянина Куцука Андрія Омеляновича про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись  Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. ст. 12, 101, 128 Земельного Кодексу України, беручи до уваги Висновок про експертну грошову оцінку земельної ділянки від 30.06.2020 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада  
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити громадянину Куцуку Андрію Омеляновичу наступну ціну продажу земельної ділянки (з розрахунку за 1кв. м. земельної ділянки – 370 грн. 00 коп.) в сумі 31 820 грн. 00 коп. (без урахування ПДВ).
2. Продати у власність громадянину Куцуку Андрію Омеляновичу земельну ділянку площею 0,0086 га (кадастровий номер 2610400000:08:008:0008), на вул. В. Стуса, 2а, для обслуговування нежитлової будівлі (магазину) (код КВЦПЗ 03.07).
3. Доручити міському голові укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки.
4. Зобов’язати громадянина Куцука Андрія Омеляновича виготовити в двомісячний термін договір купівлі-продажу земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.
5. Після переходу права власності на зазначену у рішенні земельну ділянку  зберігається дія всіх сервітутів встановлених на неї.
6. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та заступника міського голови у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 

Міський голова                                                                                           Ігор Матвійчук