ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

02.08.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 124
Про надання дозволу на  розроблення проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. С.Бандери, 39 в м. Калуші.


Про надання дозволу на  
       розроблення проекту детального
       планування території щодо зміни
       цільового призначення
       земельної ділянки для будівництва
       багатоквартирного житлового
       будинку на вул. С.Бандери, 39
       в м. Калуші.
 
         Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Земельним кодексом України,статтями 8, 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології,  розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Торгово-виробнича фірма «Стиль», вул. Каракая, 24-а, м. Калуш, про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. С.Бандери, 39 в м. Калуші, міська рада
ВИРІШИЛА:
  1. Дати дозвіл на розроблення проекту детального планування території площею 0,2846 га (кадастровий номер 2610400000:12:007:0016) для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. С.Бандери, 39 в м. Калуші.
  2. Визначити замовником розроблення містобудівної документації виконавчий комітет Калуської міської ради.
3. Зобов`язати відділ у справах архітектури та містобудівного кадастру:
3.1. Оприлюднити в засобах масової інформації дане рішення.
3.2. Подати на розгляд міської ради детальний план території для затвердження.
4. Товариству з обмеженою відповідальністю «Торгово-виробнича фірма «Стиль», здійснити фінансування робіт по виготовленню містобудівної документації за рахунок власних коштів.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Галину Романко.
Міський голова                                                                        Ігор Матвійчук