ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

17.03.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 492
Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з земель для іншого сільськогосподарського призначення на землі для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку), припинення договору оренди землі та надання в оренду земельної ділянки підприємцю Іваницькому В. М.


Про затвердження  проекту землеустрою                            (_________  сесія  сьомого
щодо відведення  земельної ділянки                                демократичного  скликання)                  
цільове призначення якої змінюється 
з земель для іншого сільськогосподарського
призначення на землі для будівництва
та обслуговування будівель ринкової
інфраструктури (адміністративних будинків,
офісних приміщень та інших будівель громадської
забудови, які використовуються для здійснення
підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної
з отриманням прибутку), припинення договору
оренди землі та надання в оренду земельної ділянки
підприємцю Іваницькому В. М.
 
 
            Розглянувши заяву підприємця Іваницького Володимира Михайловича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 20, 81, 116, 101, 123, 186-1 Земельного Кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про землеустрій», беручи до уваги рішення Вістівської сільської ради Калуського району від 29.07.2019 № 600 «Про надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки в селі Вістова по вул. Шевченка, 105 ПП Іваницькому В. М.», висновок про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 02.01.2020 № 11729 виданий ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада 
ВИРІШИЛА:
                 1. Затвердити підприємцю Іваницькому Володимиру Михайловичу проект землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки цільове призначення якої змінюється  з земель для іншого сільськогосподарського призначення на землі для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) в межах с. Вістова по вул. Шевченка, 105 Калуського району Івано-Франківської області.
 
 
                2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,2506 га, кадастровий номер: 2622881201:01:004:0008, яка знаходиться  в межах с. Вістова по вул. Шевченка, 105 Калуського району Івано-Франківської області із земель для іншого сільськогосподарського призначення (код КВЦПЗ 01.13) у землі для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) (код КВЦПЗ 03.10) підприємцю Іваницькому Володимиру Михайловичу.
              3. Вважати припиненим договір оренди землі номер запису про інше речове право: 23861791 від 07.12.2017 укладений між Вістівською сільською радою та ФОП Іваницьким Володимиром Михайловичем на земельну ділянку площею 0,2506 га, яка знаходиться с. Вістова, вул. Шевченка, 105, для іншого сільськогосподарського призначення.
              4. Надати в оренду терміном на 5 (п’ять) років підприємцю Іваницькому Володимиру Михайловичу земельну ділянку площею 0,2506 га, (кадастровий номер: 2622881201:01:004:0008), яка знаходиться  в межах с. Вістова по вул. Шевченка, 105 Калуського району Івано-Франківської області, для будівництва складських приміщень (код КВЦПЗ: 03.10 Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку).
               5. В договорі оренди землі передбачити обмеження у використанні земельної ділянки площею 0,2506 га, кадастровий номер: 2622881201:01:004:0008, яка знаходиться  в межах с. Вістова по вул. Шевченка, 105 Калуського району Івано-Франківської області - охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи (код – 01.05), площею 0,0300 га.
               6. Зобов’язати підприємця Іваницького Володимира Михайловича  в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки та подати його на державну реєстрацію.
               7. Встановити, що орендна плата нараховується з моменту прийняття цього рішення.
              8. Землекористувачу:
               8.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;    
               8.2. Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
               9.  Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно .
               10. Контроль за виконанням рішення покласти на посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                              Ігор Матвійчук