ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

29.07.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 64
Про затвердження  проекту землеустрою                 щодо відведення  земельної ділянки                                         в оренду ТОВ «СК-ІНВЕСТ ЗАХІД»

64.  РІШЕННЯ
 
Про затвердження  проекту землеустрою                
щодо відведення  земельної ділянки                                        
в оренду ТОВ «СК-ІНВЕСТ ЗАХІД»
 
 
              Розглянувши заяву ТОВ «СК-ІНВЕСТ ЗАХІД» про надання в оренду земельної ділянки, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123, 124, 126 Земельного Кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 25664557 від 04.04.2018 року, висновок про розгляд документації із землеустрою  від 12.06.2020  № 5844/82-20 виданий ГУ Держгеокадастру у Луганській області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада 
ВИРІШИЛА:
             1. Затвердити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СК-ІНВЕСТ ЗАХІД» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі, на вул. Б. Хмельницького, 31 (код КВЦПЗ 03.15).
             2. Надати в оренду терміном на 5 (п’ять) років ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СК-ІНВЕСТ ЗАХІД» земельну ділянку площею 0,4933 га, (кадастровий номер: 2610400000:08:006:0034), яка знаходиться на вул. Б.Хмельницького, 31, для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі (код КВЦПЗ: 03.15 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови).
             3. Зобов’язати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СК-ІНВЕСТ ЗАХІД» в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки та подати його на державну реєстрацію.
             4. Землекористувачу:
              4.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;  
             4.2. Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
             5. Встановити, що орендна плата нараховується з моменту прийняття даного рішення.
             6.  Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно .
              7. Контроль за виконанням рішення покласти на посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
Міський голова                                                     Ігор Матвійчук    
 

 

ДОДАТКИ

1 64 СК-Інвест Захід.pdf Переглянути