ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

05.08.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 567
Про надання дозволу на проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки не сільськогосподарського призначення ПП «ОБРІЙ»

Про надання дозволу на проведення                                     (_________  сесія  сьомого
експертної грошової оцінки                                                демократичного  скликання)
земельної ділянки
не сільськогосподарського призначення
ПП «ОБРІЙ»
                                      
                 Розглянувши заяву ПП «ОБРІЙ» про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 128 Земельного Кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, номер запису про інше речове право: 16671044 від 26.09.2016 року, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 22660647 від 28.09.2017 року,  враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
ВИРІШИЛА :
1. Дати дозвіл ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОБРІЙ» на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,3491 га (кадастровий номер 2610400000:19:008:0011), яка знаходиться  на вул. Писарська, 49-б приміщення 2, для реконструкції викуплених нежитлових приміщень під цех по виробництву та продажу будівельних матеріалів (код КВЦПЗ 11.02).
2. Доручити міському голові Матвійчуку І.В. укласти із ПРИВАТНИМ ПІДПИЄМСТВОМ «ОБРІЙ» договір про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.
3. Землекористувачу:
3.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;
3.2.Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та заступника міського голови у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 

 Міський голова                                                                                      Ігор Матвійчук