ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

14.12.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 845
Про скасування рішення, надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва у власність гр.Гурману Я.М.


Про скасування рішення, надання                   
дозволу на розроблення проекту                     
землеустрою щодо відведення
земельної ділянки для гаражного
будівництва у власність
гр.Гурману Я.М.
 
 
         Розглянувши заяву громадянина Гурмана Ярослава Михайловича, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Закону України „Про землеустрій”, ст.12, 40, 116, 118, 121, 123 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
ВИРІШИЛА :
  1. Скасувати рішення виконавчого комітету Калуської міської ради від 21.12.1999 року № 39 «Про надання земельної ділянки у власність для гаражного будівництва» стосовно громадянина Гурмана Ярослава Михайловича.
  2. Надати громадянину Гурману Ярославу Михайловичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрільців Січових, гараж 1 А, №1 площею 0,0032 га у власність для гаражного будівництва.
   3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

Мiський голова                                                                       Андрій Найда