ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

04.01.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 921
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам (Кирута В.Б.)

Про надання дозволу на виготовлення                
технічної документації із землеустрою               
щодо встановлення (відновлення) меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
для ведення товарного сільськогосподарського
виробництва громадянам (Кирута В.Б.)
 
 
         Розглянувши заяву громадянки Кирути Віри Богданівни, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.12, 22, 24, 371, 118, 121 Земельного Кодексу України, Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
 
ВИРІШИЛА :
  1. Надати громадянам дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
  Міський голова                                              Андрій Найда
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Додаток 8
до рішення міської ради від_____________№______
СПИСОК
громадян, яким надається дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

з/п
Прізвище, ім’я та по батькові Адреса земельної ділянки Орієнтовна площа (га)
1. Кирута Віра Богданівна с.Студінка, урочище «Підонтала»,
Калуський район
0,5629
 
Секретар міської ради