ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

14.05.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1366
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ «АВТОПРИКАРПАТТЯ»

 
 
 
Про затвердження проєкту землеустрою                     
щодо відведення земельної ділянки                           
у постійне користування 
ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ
«ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ
«АВТОПРИКАРПАТТЯ»
 
 
              Розглянувши заяву ОБСЛУГОВУЮЧОГО КООПЕРАТИВУ «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ «АВТОПРИКАРПАТТЯ» про надання у постійне користування земельної ділянки та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст.  12, 92, 123, 125, 126, 134, 186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», беручи до уваги висновок управління архітектури та містобудування Калуської міської ради від 09.03.2021 № 04-07/54, висновок про розгляд документації із землеустрою від 14.04.2021 № 8158/88-21 виданий ГУ Держгеокадастру у Полтавській області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:     
              1. Затвердити ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ «АВТОПРИКАРПАТТЯ» проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для колективного гаражного будівництва в районі вулиці Павлика м. Калуш (код КВЦПЗ 02.06).
              2. Надати ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ «АВТОПРИКАРПАТТЯ» у постійне користування земельну ділянку площею 1,6386 га (кадастровий номер: 2610400000:11:005:0094),  яка знаходиться в районі вулиці Павлика, м. Калуш для колективного гаражного будівництва (код КВЦПЗ: 02.06 Для колективного гаражного будівництва).
              3. Зобов’язати ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ «АВТОПРИКАРПАТТЯ» провести реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою відповідно до вимог чинного законодавства України.
              4.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;    
            4.2. Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
             5. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
             6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
 
Міський голова                                                                                   Андрій Найда
 
 

ДОДАТКИ

1 Гаражний_кооператив.pdf Переглянути