УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.01.2021 242

Про затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки,
призначення якої змінюється із земель
наданих для ведення індивідуального садівництва у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр.Нижнику О.Б.
м.Калуш
(сьома сесія восьмого
демократичного скликання)

Розглянувши заяву громадянина Нижника Олега Богдановича та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, призначення якої змінюється із земель наданих для ведення індивідуального садівництва в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 20, 40, 81, 116, 118, 121, 186-1 Земельного Кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги рішення Калуської міської ради від 24.05.2018 року №1593 «Про затвердження проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок для будівництва житлових будинків, господарських будівель та споруд в с/т «Хімік» сад №9 у м.Калуші», висновок про розгляд документації із землеустрою від 17.09.2020 №18306/88-20 виданий ГУ Держгеокадастру у Полтавській області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити громадянину Нижнику Олегу Богдановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, призначення якої змінюється із земель наданих для ведення індивідуального садівництва в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с/т «Хімік», сад №9, ділянка № 141 в межах м. Калуш (код цільового призначення: 02.01).

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки (кадастровий номер 2610400000:30:001:0201) площею 0,0665 га в с/т «Хімік», сад № 9, ділянка № 141 в межах м. Калуш із земель наданих для ведення індивідуального садівництва (код цільового призначення: 01.05) в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с/т «Хімік», сад №9, ділянка № 141 в межах м. Калуш (код цільового призначення: 02.01) громадянину Нижнику Олегу Богдановичу.

3. Власнику земельної ділянки:

3.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договори сервітутного користування;

3.2. Забезпечити постійний доступ до iснуючих на дiлянці iнженеpних меpеж для їх pемонту i обслуговування, дотpимуватись пpавил викоpистання земель в охоpоннiй зонi меpеж i не чинити пеpешкод пpи будiвництвi нових.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

                                    Мiський голова                                                                                                                        Андрій Найда