ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXVII

Скликання:

VII

Статус:

В цілому

Дата реєстрації:

27.05.2020

Дата прийняття:

28.05.2020 13:22:03

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

Про проведення інвентаризації земельної ділянки, яка знаходиться в м. Калуш, в районі бульвару Незалежності

УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.05.2020 3220

Про проведення інвентаризації
земельної ділянки, яка знаходиться
в м. Калуш, в районі бульвару Незалежності
м.Калуш
(сімдесят сьома сесія сьомого демократичного скликання)

Розглянувши депутатське звернення від 25.05.2020 (вх. № 1920/02-09/028), заяву КМП «Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 83 Земельного Кодексу України, ст. ст. 35, 57 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 476 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», беручи до уваги рішення Калуської міської ради від 23.05.2019 року № 2337 «Про затвердження проекту детального планування території обмеженої бульваром Незалежності, проспектом Лесі Українки, вул. Євшана та річкою Сівка в м. Калуші», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Провести інвентаризацію земельної ділянки орієнтовною площею 0,4822, яка знаходиться в місті Калуш, в районі бульвару Незалежності та розробити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації даної земельної ділянки.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                      Ігор Матвійчук