ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXXI

Скликання:

VII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

30.07.2020

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  23
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3343

УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

30.07.2020 3343

Про внесення змін в рішення
міської ради 29.03.2018 № 1514
стосовно громадян Хлібкевич Н. В.
та Федуна М. Б.
м.Калуш
(вісімдесят перша сесія сьомого демократичного скликання)

Розглянувши заяву підприємців Хлібкевич Наталії Володимирівни та Федуна Миколи Богдановича, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни в п. 1.7. рішення міської ради від 29.03.2018 № 1514 «Про надання дозволу на виготовлення документацій із землеустрою на земельні ділянки для надання їх в оренду» замінивши по тексту слова «громадяни Хлібкевич Наталія Володимирівна та Федун Микола Богданович» на «підприємці Хлібкевич Наталія Володимирівна та Федун Микола Богданович».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                                   Ігор Матвійчук