ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXXV

Скликання:

VII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

28.09.2020

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  19
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  17

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3501

УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.09.2020 № 3501

Про відмову у наданні дозволу
на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
гр. Федаку А. В.
м.Калуш
(вісімдесят п’ята сесія сьомого демократичного скликання)

Розглянувши заяву громадянина Федака Андрія Васильовича про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. ст. 12, 118, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення міської ради від 23.05.2019 № 2337 «Про затвердження проекту детального планування території обмеженої бульваром Незалежності, проспектом Лесі Українки, вул. Євшана та річкою Сівка в м. Калуші», службову записку управління архітектури та містобудування від 11.09.2020 № 02-23/147, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Відмовити громадянину Федаку Андрію Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0015 га, для будівництва та обслуговування каплиці, яка знаходиться в районі вулиці Руська, 13 на підставі ч. 7 ст. 118 Земельного кодексу України.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                          Ігор Матвійчук