ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXXVI

Скликання:

VII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

29.10.2020

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3570

УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

29.10.2020 № 3570

Про продаж земельної ділянки
несільськогосподарського призначення
суб’єкту господарської діяльності
ФОП Савчаку А.І.
м.Калуш
(вісімдесят шоста сесія сьомого демократичного скликання)

Розглянувши заяву підприємця Савчака Андрія Івановича про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись  Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. ст. 12, 101, 128 Земельного Кодексу України, беручи до уваги Висновок про експертну грошову оцінку земельної ділянки від 31.08.2020 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада  

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити підприємцю Савчаку Андрію Івановичу наступну ціну продажу земельної ділянки (з розрахунку за 1кв. м. земельної ділянки – 155 грн. 90 коп.) в сумі 79 664 грн. 90 коп. (без урахування ПДВ).
 2. Продати у власність підприємцю Савчаку Андрію Івановичу земельну ділянку площею 0,0511 га (кадастровий номер 2610400000:25:003:0006), на вул. Чорновола, 20-б, для реконструкції викуплених приміщень під виробничий цех (код КВЦПЗ 11.02).
 3. Доручити міському голові укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки.
 4. Зобов’язати підприємця Савчака Андрія Івановича виготовити в двомісячний термін договір купівлі-продажу земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.
 5. Після переходу права власності на зазначену у рішенні земельну ділянку зберігається дія всіх сервітутів встановлених на неї.
 6. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та заступника міського голови у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                     Ігор Матвійчук