ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

X

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

25.03.2021

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  31
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 371

УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

25.03.2021 371

Про затвердження проєкту землеустроющодо відведення земельної ділянкиу постійне користування ГО «КАЛУСЬКА
МІСЬКРАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО»
м.Калуш
(десята сесія восьмого
демократичного скликання)

Розглянувши заяву ГО «КАЛУСЬКА МІСЬКРАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО» про надання у постійне користування земельної ділянки та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.ст. 12, 92, 123, 125, 126, 134, 186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», беручи до уваги висновок управління архітектури та містобудування Калуської міської ради від 21.12.2020 № 02-03/233, висновок про розгляд документації із землеустрою від 17.02.2021 №3377/82-21 виданий ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «КАЛУСЬКА МІСЬКРАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО» проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в районі вулиці Малицької, м. Калуш (код КВЦПЗ 02.03).
 2. Надати ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «КАЛУСЬКА МІСЬКРАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО» у постійне користування земельну ділянку площею 0,7443 га (кадастровий номер: 2610400000:07:004:0032), яка знаходиться в районі вулиці Малицької, м. Калуш для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код КВЦПЗ: 02.03)
 3. Зобов’язати ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ «КАЛУСЬКА МІСЬКРАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО» провести реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою відповідно до вимог чинного законодавства України.
 4. Землекористувачу:
  4.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;
  4.2. Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
 5. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

Міський голова                                                                                                                Андрій Найда