ОПИС ДОКУМЕНТУ
| Статус: | Прийнятий в цілому |
|---|---|
| Сесія: | XCVII |
| Скликання: | VIII |
| Проголосовано: | В цілому |
| Рішення: | Прийнято |
| Проголосовано: | 09.10.2025 |
| Дата прийняття: | 09.10.2025 |
РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ
- Підтримали
22
- Не підтримали
0
- Утримались
0
- Не голосували
0
- Відсутні
17
ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ
РІШЕННЯ: № 4624
Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету Калуської міської територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету

УКРАЇНА
КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
09.10.2025 № 4624
|
||||
Відповідно до ст. 85 та п.225 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист військової частини, беручи до уваги протокол засідання комісії з розгляду звернень військових частин щодо надання субвенцій від ---------------------, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та інвестиційної політики, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Передати з місцевого бюджету державному бюджету міжбюджетний трансферт за кодом бюджетної програми 9800-----------------------------------------------------------------
2. Уповноважити міського голову Андрія Найду на укладання договору про передачу видатків, у вигляді субвенції з місцевого бюджету до державного бюджету, щодо реалізації заходів визначених у пункті 1.
3. Головному розпоряднику коштів - управлінню з питань надзвичайних ситуацій міської ради (Олег Тарбєєв) перерахувати кошти на виконання заходів визначених у пункті 1.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Віктора Гільтайчука і постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та інвестиційної політики (А. Попельницька).
Міський голова Андрій НАЙДА

