ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 18
Керуючись Законами України “Про мiсцеве самоврядування в Україні”, “Про концесії”, на підставі рішення Калуської міської ради від 27.04.2017 №861 “Про згоду на передачу в концесію майна комунального підприємства “Екосервіс”, розглянувши матеріали конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) міська рада
ВИРIШИЛА:
Міський голова Ігор Матвійчук
Керуючись Законами України “Про мiсцеве самоврядування в Україні”, “Про концесії”, на підставі рішення Калуської міської ради від 27.04.2017 №861 “Про згоду на передачу в концесію майна комунального підприємства “Екосервіс”, розглянувши матеріали конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) міська рада
ВИРIШИЛА:
Міський голова Ігор Матвійчук
УМОВИ
концесійного конкурсу з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
Метою проведення конкурсу є конкурентний відбір юридичної особи (суб’єкта підприємницької діяльності) або фізичної особи – підприємця, яка забезпечить найкращі умови здійснення концесійної діяльності щодо об’єкта комунальної власності територіальної громади міста Калуш – майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) а саме: майно (основні засоби, у тому числі незавершене будівництво, нематеріальні активи), яке забезпечує (призначене) та достатнє для самостійного здійснення господарської діяльності у сфері надання послуг, пов’язаних з збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів), у відповідності з вимогами чинного законодавства України про концесії, Цивільним, Господарським, Земельним кодексами України, іншими нормативно-правовими актами.
Об’єктом концесії є майно цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) а саме: майно, визначене рішенням Калуської міської ради та концесійним договором.
комунальне підприємство «Екосервіс» Калуської міської ради (далі за текстом також – «Підприємство») засноване на комунальній власності територіальної громади міста Калуш.
Місце знаходження підприємства (юридична адреса): 77300, м.Калуш вул. Богдана Хмельницького, 82.
3. Основні обов’язки концесіонера:
10. Умови, розмір і порядок внесення концесійних платежів:
де: Вф - загальна вартість об’єкта концесії, визначена в концесійному договорі, у гривнях;
Розмір концесійного платежу за перший квартал визначається за формулою:
Концесійний платіж за квартал, в якому був підписаний акт приймання-передачі об’єкта концесії в концесію, сплачується одночасно з концесійним платежем за перший квартал.
Концесійний платіж за кожен наступний календарний квартал визначається шляхом корегування концесійного платежу за попередній квартал на індекс інфляції за поточний квартал.
Концесійний платіж за квартал, в якому відбулось підписання акту приймання-передачі (повернення) об’єкта концесії з концесії, сплачується у строк, встановлений для сплати концесійного платежу за цей квартал.
Розмір концесійного платежу за календарний квартал, що настає за кварталом, в якому відбулось зменшення вартості об’єкта концесії, визначається за формулою:
Розмір концесійного платежу за календарний квартал, що настає за кварталом, в якому відбулось зменшення вартості об’єкта концесії, є базою для розрахунку розміру концесійного платежу за наступний квартал.
Про зміну складу об’єкта концесії сторони укладають відповідну додаткову угоду до концесійного договору.
Розмір концесійного платежу за повний календарний квартал виходячи з вартості об’єкта концесії із збільшеною вартістю є базою для розрахунку розміру концесійного платежу за наступний квартал.
Вартість проведених поліпшень, визначена шляхом проведення незалежної оцінки, визначається як різниця між вартістю поліпшеного основного засобу, визначеною шляхом проведення незалежної оцінки, та його вартістю до поліпшення з урахуванням індексу інфляції з дати проведення попередньої незалежної оцінки цього основного засобу.
Датою збільшення вартості об’єкта концесії є дата незалежної оцінки поліпшень (майна), проведеної .
Про
11. Порядок використання амортизаційних відрахувань:
12. Умови відновлення об’єкта концесії та його повернення:
13. Порядок та умови списання майна у складі об’єкта концесії, виведення його з експлуатації та зі складу об’єкта концесії:
У разі прийняття концесієдавцем обґрунтованого рішення про відмову у списанні майна таке майно підлягає (виключенню) зі складу об’єкта концесії в порядку, визначеному концесійним договором.
14. Відомості про обсяг фінансування робіт з експлуатації об’єкта концесії, а також відомості, що підтверджують можливість претендента забезпечити належне фінансування концесійної діяльності:
15. Зобов’язання концесіонера з удосконалення роботи об’єкта концесії та перелік видів майна, що придбавається концесіонером на виконання умов концесійного договору .
Надавати узгоджений обсяг надання послуг у відповідності з затвердженими нормативами споживання та/або заявленими обсягами споживання.
16. Передача прав та обов’язків концесіонера третім особам:
Концесіонер не має права без згоди концесієдавця передавати повністю або частково третім особам майнові права на об’єкти, що перебувають у власності концесієдавця. Право концесіонера на управління (експлуатацію) об’єктом концесії є виключним і не може бути передано третім особам концесієдавцем без згоди концесіонера або концесіонером без згоди концесієдавця.
17. Контроль за виконанням концесійного договору концесієдавцем:
18. Відповідальність за порушення умов концесійного договору:
19. Порядок оформлення, подання та оцінки конкурсних пропозицій, визначення переможця концесійного конкурсу:
20. Інші умови.
Секретар міської ради Роман Боднарчук
від «___»_____________р. № ____
Інструкція
для претендентів на участь в конкурсі з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”,
яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
а) щодо фізичних осіб-підприємців:
б) щодо юридичних осіб:
В цей же строк конкурсна комісія надсилає учасникам конкурсу запрошення на участь у засіданні конкурсної комісії, на якому здійснюватиметься розкриття конкурсних пропозицій. Таке запрошення направляється у спосіб, визначений у заявках на участь у конкурсі.
Секретар міської ради Роман Боднарчук
Максимальний строк реалізації – 6 міс. від моменту укладення договору концесії майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
ЗАРЕЄСТРОВАНО
в Журналі реєстрації заявок претендентів
на участь у концесійному конкурсі :
реєстраційний №
від «___»____________ 20__року
комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання,
перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
місто ____________________ «___»_____________20__року
_________________________________________________________________________
(повне найменування претендента, прізвище, ім’я, по батькові)
_________________________________________________________________________
(місцезнаходження претендента, місце реєстрації)
_________________________________________________________________________
(дані про державну реєстрацію претендента)
цим підтверджує свій намір взяти участь у конкурсі з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
Реквізити банківських рахунків претендента : ________________________________________
Телефон (телефакс) претендента___________________________________________________
Обраний претендентом спосіб отримання повідомлень від конкурсної комісії щодо розгляду заявки та конкурсної документації ________________________________________
(поштою, кур’єрською поштою, інше)
Додатки :
1.___________________________________________________________ на ___арк.
2.___________________________________________________________ на ___арк.
3.___________________________________________________________ на ___арк.
4.___________________________________________________________ на ___арк.
5. …….
Загальна кількість аркушів, що подані в пакеті до заявки на участь в конкурсі з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) – _________________ шт. (кількість шт. прописом)
__________ ______________________________ __________________
(посада) (підпис претендента, уповноваженої особи претендента) (прізвище, ім’я по батькові)
М.П.
від «___»_____________р. № ____
Концесійний договір
майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”,
яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
м. Калуш ____________2018__р.
1. Сторони договору
Калуська міська рада в особі міського голови Матвійчука Ігоря Володимировича, що діє згідно Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі рішення __________________________________________________ (далі – Концесієдавець) з однієї сторони, та _______________________________________________________ в особі __________________ __________________________________________________, що діє на підставі Статуту (далі - Концесіонер) з іншої сторони, уклали концесійний договір про таке:
2. Предмет концесійного договору
3. Права та обов’язки сторін
4. Розміри концесійних платежів
6. Порядок виконання робіт та приймання створених об’єктів
7. Види діяльності
9. Порядок використання амортизаційних відрахувань
13. Страхування об’єкта концесії
14. Строк дії договору
15. Відповідальність сторін
16. Порядок припинення дії, зміни умов і розірвання концесійного договору
17. Розв’язання спорів
18. Прикінцеві положення
Підписаний сьогодні, ......., місяць ........, 201…. року, в 4 (чотири) примірниках - оригіналах, з яких один примірник оригіналу передається концесієдавцю та 3 (три) примірника оригіналу передаються концесіонеру.
Юридичні адреси та розрахункові рахунки сторін:
Секретар міської ради Роман Боднарчук
від «___»_____________р. № ____
Перелік майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів), що передається в концесію
Секретар міської ради Роман Боднарчук
від «___»_____________р. № ____
Інформація про оголошення конкурсу
з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
Об’єкт, що пропонується до концесії: майно цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
Орган, який надає концесію: Калуська міська рада Івано-Франківської області
Строк, на який об’єкт передається в концесію : 49 (сорок дев’ять) років.
Строк подання заявок на участь у концесійному конкурсі : до «__»________20__р.
Розмір реєстраційного внеску: 170гривень.
Строк, протягом якого оголошуються результати концесійного конкурсу:
до «___»____________20__ р.
Вимоги до оформлення заявок на участь в конкурсі:
З дня оголошення концесійного конкурсу будь-яка юридична особа, фізична особа-підприємець, фізична особа, що має бажання взяти участь у концесійному конкурсі , може подати відповідну заявку до конкурсної комісії.
Заявки на участь у конкурсі (надалі за текстом також – «заявки») подаються конкурсній комісії протягом шістесяти днів з дня оголошення конкурсу конкурсною комісією. Особи, які подали такі заявки, вважаються претендентами на участь у конкурсі.
Неподання у заявці на участь у конкурсі необхідної інформації, подання її у неповному обсязі або подання неправдивої інформації може бути підставою для недопущення ретендента до участі у концесійному конкурсі.
Заявка на участь у концесійному конкурсі має містити такі відомості:
а) щодо фізичних осіб-підприємців:
- прізвище, ім'я та по батькові, інші паспортні дані;
- наявність банківських реквізитів;
- декларація про доходи;
- телефон, телефакс;
до заявки додаються:
б) щодо юридичних осіб:
- повне найменування, місцезнаходження, телефон/телефакс;
- дата, місце і орган реєстрації;
- організаційно-правова форма;
- загальні відомості про посадових осіб.
до заявки додаються:
Заявку підписують уповноважені посадові особи претендента (у необхідних випадках - також головний бухгалтер) і завіряє печаткою претендент при її наявності.
Заявки подаються конкурсній комісії на наступну адресу: м. Калуш, вул. І. Франка, 1.
Заявки, що надійшли до конкурсної комісії після закінчення встановленого строку, конкурсною комісією не розглядаються.
Заявка та додатки, що складені заявником, повинні бути підписані заявником/уповноваженим представником заявника та засвідчені печаткою заявника (за наявності печатки).
Копії документів, що додаються до заявки та щодо яких не вимагається нотаріального посвідчення, мають містити на кожному аркуші з текстом напис «Згідно з оригіналом» із зазначенням посади, прізвища, ім’я, по батькові заявника/уповноваженого представника заявника, що засвідчується підписом заявника/уповноваженого представника заявника та печаткою заявника (за наявності печатки).
Заявка та додатки до неї повинні бути викладені без підчисток або дописок, закреслених слів чи інших незастережних виправлень.
У випадку необхідності внесення виправлень у текст документів (при неможливості виготовлення нового документу) виправлення здійснюються шляхом перекреслення помилкової частини тексту та здійснення напису «Виправленому на «___» вірити», який засвідчується підписом уповноваженої особи заявника та печаткою заявника ( за наявності печатки). При цьому виправлення мають бути зроблені так, щоб усе помилково написане, а потім закреслене можна було прочитати.
Заявка та додані до неї документи мають бути зшиті разом однією ниткою (стрічкою), пронумеровані наскрізь з першого по останній аркуш та містити на останньому аркуші (на місці зшивання) напис «Прошито ____ аркушів(а)», що засвідчується підписом заявника/уповноваженого представника заявника та печаткою заявника (за наявності печатки). Заявки та додані до неї документи подаються заявником особисто або уповноваженим представником заявника, або надсилаються поштою з описом вкладення та повідомленням про вручення.
Заявки, що надійшли до конкурсної комісії, підлягають реєстрації в порядку, визначеному Порядком утворення і роботи конкурсної комісії.
Неподання у заявці та доданих до неї документів необхідної інформації, подання її у неповному обсязі або подання неправдивої, недостовірної інформації є підставою для відхилення заявки (недопущення до участі в концесійному конкурсі).
Заявник, заява якого відхилена, може повторно подавати заявку на участь у конкурсі в разі усунення обставин, що стали причиною її відхилення.
Інформація щодо умов конкурсу, порядку проведення конкурсу, вимог до оформлення та порядку подання заявок на участь у конкурсі, додаткова інформація надається конкурсною комісією за наступною адресою: 77300, м. Калуш, вул. Івана Франка, 1, номери телефонів: (03472) 2-70-99 інші контактні дані: fkvk@i.ua
Конкурсна комісія
Секретар міської ради Роман Боднарчук
Про передачу в концесію майнакомунального підприємства “Екосервіс” (затвердження конкурсної документації з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів), тексту оголошення) |
Керуючись Законами України “Про мiсцеве самоврядування в Україні”, “Про концесії”, на підставі рішення Калуської міської ради від 27.04.2017 №861 “Про згоду на передачу в концесію майна комунального підприємства “Екосервіс”, розглянувши матеріали конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) міська рада
ВИРIШИЛА:
- Оголосити концесійний конкурс щодо надання у концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
- Затвердити:
-
- Умови концесійного конкурсу з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) згідно з додатком №1
- Конкурсну документацію з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів):
- Інструкція для претендентів на участь в конкурсі з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) згідно з додатком №2;
- Проект концесійного договору майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс” яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) згідно з додатком №3;
- Перелік майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів), що передається в концесію згідно з додатком №4.
-
- Інформацію про оголошення конкурсу з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів), згідно з додатком №5.
- Встановити розмір реєстраційного внеску для участі в конкурсі у розмірі 170 грн.(сто сімдесят грн. 00коп.).
- Конкурсній комісії розмістити текст інформації про оголошення конкурсу у засобах масової інформації та на веб-сайті Калуської міської ради.
- Контроль за виконанням цього рiшення покласти на постійну комісю міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
Міський голова Ігор Матвійчук
Керуючись Законами України “Про мiсцеве самоврядування в Україні”, “Про концесії”, на підставі рішення Калуської міської ради від 27.04.2017 №861 “Про згоду на передачу в концесію майна комунального підприємства “Екосервіс”, розглянувши матеріали конкурсної комісії з проведення концесійного конкурсу з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) міська рада
ВИРIШИЛА:
- Оголосити концесійний конкурс щодо надання у концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
- Затвердити:
- Умови концесійного конкурсу з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) згідно з додатком №1
- Конкурсну документацію з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів):
- Інструкція для претендентів на участь в конкурсі з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) згідно з додатком №2;
- Проект концесійного договору майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс” яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) згідно з додатком №3;
- Перелік майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів), що передається в концесію згідно з додатком №4
- Інформацію про оголошення конкурсу з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів), згідно з додатком №5.
- Встановити розмір реєстраційного внеску для участі в конкурсі у розмірі 170 грн.(сто сімдесят грн. 00коп.).
- Конкурсній комісії розмістити текст інформації про оголошення конкурсу у засобах масової інформації та на веб-сайті Калуської міської ради.
- Контроль за виконанням цього рiшення покласти на постійну комісю міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
Міський голова Ігор Матвійчук
Додаток № 1
до рішення Калуськоїї міської ради від «___»_____________р. № ____ |
УМОВИ
концесійного конкурсу з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
Метою проведення конкурсу є конкурентний відбір юридичної особи (суб’єкта підприємницької діяльності) або фізичної особи – підприємця, яка забезпечить найкращі умови здійснення концесійної діяльності щодо об’єкта комунальної власності територіальної громади міста Калуш – майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) а саме: майно (основні засоби, у тому числі незавершене будівництво, нематеріальні активи), яке забезпечує (призначене) та достатнє для самостійного здійснення господарської діяльності у сфері надання послуг, пов’язаних з збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів), у відповідності з вимогами чинного законодавства України про концесії, Цивільним, Господарським, Земельним кодексами України, іншими нормативно-правовими актами.
Об’єктом концесії є майно цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) а саме: майно, визначене рішенням Калуської міської ради та концесійним договором.
комунальне підприємство «Екосервіс» Калуської міської ради (далі за текстом також – «Підприємство») засноване на комунальній власності територіальної громади міста Калуш.
Місце знаходження підприємства (юридична адреса): 77300, м.Калуш вул. Богдана Хмельницького, 82.
- Територія здійснення концесійної діяльності: місто Калуш.
- Строк дії концесійного договору: 49 (сорок дев’ять ) років.
3. Основні обов’язки концесіонера:
-
- Використовувати об’єкт концесії за цільовим призначенням;
- Сплачувати концесійні платежі.
- Інвестувати протягом строку дії концесійного договору власні кошти в об’єкт концесії згідно з інвестиційною програмою розвитку об’єкта концесії, розробленою концесіонером на підставі Плану поліпшення об’єкта концесії.
- Нести поточні витрати, що необхідні для належного утримання об’єкта концесії та забезпечення безперервного надання послуг з збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
- Погашення заборговансті комунального підприємства «Екосервіс» Калуської міської ради в загальному розмірі 8 596,7тис грн. та штрафних санцій що будуть нараховані за не належне виконання зобов’язань, сплату податків та інших обовязкових платежів, не пізніше 6місяців від дати укладення концесійного договру.
- Протягом не більше шести місяців від дати укладення концесійного договору здійснювати заходи з сортування утворених в місті Калуші відходів в повному обсязі.
- Здійснювати за рахунок власних коштів видатки із залучення й обслуговування запозичених коштів у випадку їх залучення.
- Інформувати концесієдавця про свою виробничу діяльність у випадках, порядку та в терміни, встановлені чинним законодавством України та концесійним договором.
- Види діяльності, послуги, які здійснюватимуться як концесійні:
- збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів);
- обслуговування та облаштування місць розміщення контейнерів побутових відходів;
- сортування побутових відходів.
- Умови надання земельних ділянок, необхідних для здійснення концесійної діяльності:
- Умови встановлення, зміни цін (тарифів) на надані послуги
- Розробка економічно обґрунтованих розрахунків, затвердження та зміна тарифів на вивіз та утилізацію сміття (побутових відходів) здійснюється в порядку, визначеному Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», постановами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами.
- Концесіонер зобов’язується протягом 6 місяців з дати укладення концесійного договору самостійно заключити прямі договори на збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) з мешканцями багатоквартирних будинків, установами та організаціями, ОСББ та іншими споживачами послуг.
- Умови найму, використання праці працівників
- Концесіонер зобов’язаний протягом двох місяців з дати підписання акту приймання- передачі об’єкта концесії в концесію надати можливість всім штатним працівникам КП “Екосервіс”, які пілягатимуть вивільненню з КП “Екосервіс” у зв’язку з передачею в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) працевлаштуватись за фахом (спеціальністю) з збереженням розміру оплатипраці згідно з галузевою угодою.
- Протягом двох років з дати підписання акту приймання-передачі об’єкта концесії в концесію, концесіонер зобов’язується не здійснювати розірвання трудового договору з працівниками, прийнятими відповідно до абзаців першого та другого пункту 7.1 цих умов, на підставі пункту 1 частини 1 статті 40 Кодексу законів про працю України (зміни в організації виробництва і праці, скорочення чисельності або штату працівників).
- Умови використання вітчизняних сировини, матеріалів:
- Умови та обсяги поліпшення об’єкта концесії, умови та порядок відшкодування концесіонеру протягом дії договору концесії вартості створених (збудованих) за рахунок концесіонера об’єктів та проведеного за його рахунок поліпшення об’єкта концесії:
- Концесіонер повинен відповідно до умов концесійного договору відповідно до Плану поліпшення майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) за рахунок власних коштів здійснювати поліпшення (реконструкцію, технічне переоснащення) об’єкта, отриманого в концесію. Проведення таких поліпшень не тягне за собою перегляду концесійного платежу.
- З метою використання об’єкта концесії для надання послуг щодо задоволення громадських потреб у сфері сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) концесіонер здійснює поліпшення (реконструкцію, технічне переоснащення) майна чи придбаває майно за умови та в обсягах не менших, ніж передбачено концесійним договором. У випадку внесення змін до концесійного договору в частині збільшення або зменшення об’єму та переліку необхідних поліпшень в об’єкт концесії – концесіонер здійснює такі поліпшення з урахуванням внесених змін.
- У разі якщо поліпшення відповідно до умов концесійного договору полягають у заміні обладнання в складі об’єкта концесії на нове, право власності на старе (демонтоване) та встановлене нове обладнання належить територіальній громаді міста Калуш.
- Поточний ремонт наданого в концесію об’єкта концесіонер зобов’язаний проводити за власний рахунок. Капітальний ремонт наданого в концесію об’єкта проводиться концесіонером.
10. Умови, розмір і порядок внесення концесійних платежів:
-
- Концесійний платіж сплачується за фактичне управління (експлуатацію) об’єкта концесії. Концесійний платіж нараховується та сплачується з дня передачі об’єкта концесії концесіонеру за актом приймання-передачі до дня повернення об’єкта концесії концесієдавцю за актом приймання-передачі.
- Концесійні платежі сплачуються концесіонером незалежно від наслідків господарської діяльності у розмірі, визначеному концесійним договором щоквартально в 15-денний після закінчення кварталу за який вноситься концесійний платіж.
- Концесійні платежі сплачуються (вносяться) шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на рахунок міського бюджету. Суми концесійного платежу, надмірно перераховані до бюджету, зараховуються в наступні платежі або повертаються концесіонеру в 5-денний термін з дня одержання його письмової заяви.
- Концесійні платежі встановлюються відповідно до концесійного договору, враховуючи вартість наданого в концесію об’єкта за результатами його оцінки, проведеної в порядку, визначеному законодавством. Розмір концесійних платежів, встановлений виходячи з вартості наданого в концесію об’єкта, підлягає індексації.
- Для визначення розміру концесійного платежу за перший повний календарний квартал, що настає після календарного кварталу, в якому був підписаний акт приймання-передачі об’єкта концесії в концесію, (надалі – «перший квартал») розраховується розмір річного концесійного платежу за формулою:
- К×Вф
- Для визначення розміру концесійного платежу за перший повний календарний квартал, що настає після календарного кварталу, в якому був підписаний акт приймання-передачі об’єкта концесії в концесію, (надалі – «перший квартал») розраховується розмір річного концесійного платежу за формулою:
де: Вф - загальна вартість об’єкта концесії, визначена в концесійному договорі, у гривнях;
Розмір концесійного платежу за перший квартал визначається за формулою:
- 1 кв = (Кпл / 4) х Іп.о х Ік ,
- Концесійний платіж за календарний квартал, в якому був підписаний акт приймання-передачі об’єкта концесії в концесію, розраховується за наступною формулою:
- 1 кв×Кднів управ / Кднів/кв ,
Концесійний платіж за квартал, в якому був підписаний акт приймання-передачі об’єкта концесії в концесію, сплачується одночасно з концесійним платежем за перший квартал.
Концесійний платіж за кожен наступний календарний квартал визначається шляхом корегування концесійного платежу за попередній квартал на індекс інфляції за поточний квартал.
- Концесійний платіж за квартал, в якому відбулось підписання акту приймання-передачі (повернення) об’єкта концесії з концесії, розраховується за наступною формулою:
Концесійний платіж за квартал, в якому відбулось підписання акту приймання-передачі (повернення) об’єкта концесії з концесії, сплачується у строк, встановлений для сплати концесійного платежу за цей квартал.
- У разі зменшення вартості об’єкта концесії протягом календарного кварталу (зокрема, у зв’язку зі списанням майна, виведенням його зі складу об’єкта концесії) концесійний платіж за такий квартал визначається за наступною формулою:
Розмір концесійного платежу за календарний квартал, що настає за кварталом, в якому відбулось зменшення вартості об’єкта концесії, визначається за формулою:
Розмір концесійного платежу за календарний квартал, що настає за кварталом, в якому відбулось зменшення вартості об’єкта концесії, є базою для розрахунку розміру концесійного платежу за наступний квартал.
Про зміну складу об’єкта концесії сторони укладають відповідну додаткову угоду до концесійного договору.
- У разі збільшення вартості об’єкта концесії протягом календарного кварталу (у зв’язку із передачею концесіонеру за його згодою нового майна до складу об’єкта концесії, придбаного або створеного за рахунок коштів місцевого або державного бюджетів, або у разі проведення концесієдавцем поліпшень об’єкта концесії за згодою концесіонера) концесійний платіж за такий квартал визначається за наступною формулою:
- К×Вф(п)/ 4,
Розмір концесійного платежу за повний календарний квартал виходячи з вартості об’єкта концесії із збільшеною вартістю є базою для розрахунку розміру концесійного платежу за наступний квартал.
Вартість проведених поліпшень, визначена шляхом проведення незалежної оцінки, визначається як різниця між вартістю поліпшеного основного засобу, визначеною шляхом проведення незалежної оцінки, та його вартістю до поліпшення з урахуванням індексу інфляції з дати проведення попередньої незалежної оцінки цього основного засобу.
Датою збільшення вартості об’єкта концесії є дата незалежної оцінки поліпшень (майна), проведеної .
Про
- Протягом строку дії концесійного договору розмір концесійного платежу за кожний наступний квартал визначається шляхом коригування концесійного платежу за попередній квартал на індекс інфляції за поточний квартал.
- За порушення строків внесення концесійних платежів концесіонер сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного Банку України, що діяла у період, у який було допущено прострочення, від суми простроченого концесійного платежу за кожний день прострочення.
- Концесієдавець має право за власний рахунок та за згодою
концесіонера проводити поліпшення наданого в концесію об’єкта, після чого об’єкт концесії підлягає переоцінці, а концесійний платіж – збільшенню. Концесіонер, що дав згоду на проведення концесієдавцем поліпшень, не має права заперечувати проти збільшення розміру концесійного платежу, пов’язаного з таким поліпшенням.
11. Порядок використання амортизаційних відрахувань:
-
- Нарахування амортизації на переданий об’єкт концесії, у тому числі поліпшений відповідно до умов концесійного договору, здійснюється відповідно до вимог законодавства, бухгалтерського обліку та діючих стандартів обліку в Україні. Встановлення термінів корисного викоростання що до об’єктів, отриманих концесіонером в складі майнового комплексу у вигляді основних засобів та нематеріальних активів, відбувається концесіонером з урахуванням термінів корисного використання попереднього балансоутримувача цього майна та норм Податкового Кодексу України.
- Амортизаційні відрахування використовуються концесіонером на відновлення основних фондів об’єкта концесії (поліпшення об’єкта концесії, капітальний ремонт об’єкта концесії, придбання майна, обладнання і т. ін., необхідного для здійснення концесійної діяльності у сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
- Амортизаційні відрахування, нараховані на майно, що є власністю концесіонера, використовуються концесіонером відповідно до чинного законодавства України.
12. Умови відновлення об’єкта концесії та його повернення:
-
- У разі припинення концесійного договору (крім випадків припинення договору внаслідок знищення об’єкта концесії) концесіонер повертає концесієдавцеві об’єкт концесії разом тільки з тими поліпшеннями об’єкта концесії, які були створенні (виконані) ним на виконання інвестиційної програми розвитку та використання амортизаційних відрахувань.
- Об’єкт підлягає поверненню концесієдавцю протягом 10 календарних днів з дня припинення концесійного договору.
- В разі несвоєчасного повернення об’єкта концесії з вини концесіонера концесіонер сплачує концесієдавцю неустойку в розмірі подвійного концесійного платежу за час прострочення.
- У разі дострокового припинення концесійного договору у зв’язку зі смертю концесіонера – фізичної особи-підприємця об’єкт вважається повернутим концесієдавцеві з дня припинення договору.
- У разі припинення договору концесії у зв’язку із знищенням об’єкта концесії, що був застрахований на користь концесіонера, останній зобов’язаний за власний рахунок відновити об’єкт та передати його коцесієдавцеві.
- Якщо концесіонер допустив погіршення стану об’єкта концесії або його загибель, він відшкодовує концесієдавцю реальні збитки, заподіяні в результаті цього, в повному обсязі, або здійснює повне відновлення об’єкта концесії, якщо не доведе, що погіршення або загибель об’єкта концесії виникла не з його вини і якщо збитки не були відшкодовані у відповідності з укладеними договорами страхування об’єкта концесії.
- У разі розірвання концесійного договору, закінчення строку його дії, ліквідації концесіонера у зв’язку з визнанням його банкрутом концесіонер зобов’язаний повернути концесієдавцю об’єкт концесії на умовах, зазначених у концесійному договорі.
- не передбачено інвестиційною програмою розвитку об’єкта концесії, яка є невід’ємною частиною концесійного договору;
- здійснено не за рахунок амортизаційних відрахувань, на які зменшено розмір концесійної плати,
- Про повернення об’єкта концесії, що перебуває у комунальній власності, представниками концесієдавця та концесіонера складається відповідний акт.
13. Порядок та умови списання майна у складі об’єкта концесії, виведення його з експлуатації та зі складу об’єкта концесії:
-
- Списанню підлягає майно в складі об’єкта концесії, що:
- непридатне для подальшого використання (фізично та морально зношене);
- пошкоджене внаслідок аварії чи стихійного лиха (за умови, що відновлення його є неможливим або економічно недоцільним).
- За наявності підстав для списання майна, визначених у п. 13.1 цих умов, концесіонер має право звернутись до концесієдавця з відповідним зверненням.
У разі прийняття концесієдавцем обґрунтованого рішення про відмову у списанні майна таке майно підлягає (виключенню) зі складу об’єкта концесії в порядку, визначеному концесійним договором.
- Може бути виведено (виключено) зі складу об’єкта концесії:
- майно, що морально застаріло, в зв’язку з чим стало непридатним для подальшого використання;
- майно, щодо якого відпала необхідність його використання в зв’язку зі здійсненням заходів щодо реконструкції, модернізації, технічного переоснащення об’єкта концесії, введення нових технологій, процесів та будь-яких інших подібних обставин;
- майно, що відповідає ознакам, передбаченим у п. 13.1. цих умов, та щодо якого концесієдавцем прийнято рішення про відмову у списанні.
- За наявності підстав для виведення (виключення) майна зі складу об’єкта концесії, визначених в п. 13.3. цих умов, концесіонер має право звернутись до концесієдавця з відповідним зверненням та отримує відповідне погодження.
- Списання майна оформлюється відповідним актом концесіонера. Зазначений акт є підставою для виключення даного об’єкта зі складу об’єкта концесії та відповідно для подальшого зменшення розміру концесійного платежу.
- Протягом 3 робочих днів з дня укладання додаткової угоди до концесійного договору про виведення (виключення) майна зі складу об’єкта концесії сторони підписують акт приймання-передачі відповідного майна. Зазначений акт є підставою для зменшення розміру концесійного платежу.
- Роботи з демонтажу майна, що пропонується до списання або до виведення (виключення) зі складу об’єкта концесії, здійснюються концесіонером за власний рахунок.
- Окреме майно у складі об’єкта концесії може тимчасово виводитись концесіонером з експлуатації у разі необхідності проведення капітальних ремонтів, здійснення перевірки технічного стану майна і т. п., з наступним введенням в експлуатацію. Виведення окремого майна з експлуатації та його введення в експлуатацію здійснюється концесіонером самостійно без додаткового погодження з концесієдавцем.
14. Відомості про обсяг фінансування робіт з експлуатації об’єкта концесії, а також відомості, що підтверджують можливість претендента забезпечити належне фінансування концесійної діяльності:
-
- Концесіонер зобов’язаний інвестувати власні та/або залучені кошти в об’єкт концесії згідно з інвестиційною програмою розвитку об’єкта концесії, розробленою на підставі Плану поліпшення об’єкта концесії, що передбачає заходи по поліпшенню основних засобів, задіяних у сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) в розмірі не менше 5 640 тисяч гривень з ПДВ.
- Відомості, що підтверджують можливість претендента забезпечити належне фінансування концесійної діяльності, наведено у конкурсній документації.
- Строки виконання концесіонером інвестиційних зобов’язань передбачаються інвестиційною програмою розвитку об’єкта концесії, яка є невід’ємною частиною концесійного договору, та не повинні перевищувати строку концесії.
15. Зобов’язання концесіонера з удосконалення роботи об’єкта концесії та перелік видів майна, що придбавається концесіонером на виконання умов концесійного договору .
-
- Використовувати об’єкт концесії за цільовим призначенням.
Надавати узгоджений обсяг надання послуг у відповідності з затвердженими нормативами споживання та/або заявленими обсягами споживання.
- Здійснювати заходи з екологічної безпеки у відповідності з вимогами природоохоронного законодавства України.
- Після укладення концесійного договору виконати запропоновану на конкурсі і узгоджену концесієдавцем інвестиційну програму розвитку об’єкта концесії, що є невід’ємною частиною концесійного договору.
- При здійсненні господарської діяльності на об’єкті концесії здійснювати господарську діяльність відповідно до встановлених технічних умов, стандартів, правил;
- Забезпечувати збереження майна, отриманого у складі об’єкта концесії, запобігати його пошкодженню і псуванню, здійснювати заходи протипожежної безпеки;
- Забезпечувати на об’єкті концесії якісне виконання комплексу робіт з технічного обслуговування, поточних та капітальних ремонтів основного та допоміжного обладнання, устаткування та механізмів, нерухомого майна, інших основних засобів з періодичністю і послідовністю, спрямованих на забезпечення справного стану обладнання, його надійної та економної експлуатації за умови оптимальних трудових та матеріальних витрат;
16. Передача прав та обов’язків концесіонера третім особам:
Концесіонер не має права без згоди концесієдавця передавати повністю або частково третім особам майнові права на об’єкти, що перебувають у власності концесієдавця. Право концесіонера на управління (експлуатацію) об’єктом концесії є виключним і не може бути передано третім особам концесієдавцем без згоди концесіонера або концесіонером без згоди концесієдавця.
17. Контроль за виконанням концесійного договору концесієдавцем:
-
- Формами контролю за виконанням умов концесійного договору є:
- щоквартальні перевірки, що полягають в наступному: до 30 числа місяця, наступного за звітним кварталом, концесіонер зобов’язаний направляти з супровідним листом на адресу концесієдавця (уповноваженого органу концесієдавця*) пакет наступних документів: баланс підприємства; звіт про фінансові результати.
- щорічні перевірки, що полягають в наступному: до 31 березня календарного року, наступного за звітним, концесіонер зобов’язаний направляти з супровідним листом на адресу концесієдавця (уповноваженого органу концесієдавця*) пакет наступних документів: баланс підприємства; звіт про фінансові результати; звіт про виконання інвестиційної програми розвитку об’єкта концесії за рік та копії документів, що підтверджують її виконання; звіт про використання амортизаційних відрахувань (з доданням копій підтвердних документів) та копію рішення концесієдавця про затвердження звіту концесіонера про використання амортизаційних відрахувань, звіт про виплату заробітної плати.
- Концесіонер надає уповноваженому органу концесієдавця доступ до об’єкта концесії з метою здійснення контролю за виконанням умов концесійного договору шляхом відвідування території об’єкта концесії та витребування інформації, а також документів для ознайомлення.
18. Відповідальність за порушення умов концесійного договору:
-
- За невиконання або неналежне виконання зобов’язань, визначених концесійним договором, сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України та умовам концесійного договору.
- Сплата штрафних санкцій не звільняє сторони від виконання своїх зобов’язань за концесійним договором.
19. Порядок оформлення, подання та оцінки конкурсних пропозицій, визначення переможця концесійного конкурсу:
-
- Реєстраційний внесок за участь у концесійному конкурсі становить 170грн. Зазначені кошти використовуються на підготовку процедури конкурсу і поверненню не підлягають.
20. Інші умови.
-
- Передача об’єкта концесії в концесію не є підставою припинення та/або ліквідації комунального підприємства «Екосервіс».
- У разі, якщо у законодавстві України, що регулює концесійну діяльність, відбулись зміни, внаслідок чого окремі положення цих умов стають такими, що суперечать нормам законодавства, застосовуються норми законодавства України.
- Процедурні питання
- Заявки претендентів комісією приймаються за адресою: м. Калуш, вул. Івана Франка,1.
- Останній термін (строк) подання заявок ____.
Секретар міської ради Роман Боднарчук
Додаток № 2
до рішення Калуськоїї міської радивід «___»_____________р. № ____
Інструкція
для претендентів на участь в конкурсі з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”,
яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
- Загальні питання
- Ця інструкція (далі за текстом – «Інструкція для претендентів») розроблена у відповідності до Законів України «Про концесії» від 16.07.1999р. №-997-ХІV зі змінами та доповненнями, «Положення про проведення концесійного конкурсу та укладення концесійних договорів на об’єкти права державної та комунальної власності, які надаються у концесію», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000р. №-642.
- Інструкція для претендентів є складовою конкурсної документації з проведення конкурсу з передачі у концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) (далі за текстом – «концесійний конкурс»).
- Завданням концесійного конкурсу є визначення юридичної особи чи фізичної особи – підприємця, яка забезпечить найкращі умови здійснення концесійної діяльності.
- Взяти участь у концесійному конкурсі може будь-яка юридична особа або фізична особа – підприємець.
- Концесійний конкурс проводиться конкурсною комісією, створеною за рішенням Калуської міської ради.
- Конкурсна комісія забезпечує осіб, що бажають взяти участь у концесійному конкурсі, на їх письмовий запит, інформацією щодо умов конкурсу, вимог до оформлення та порядку подання заявок на участь у конкурсі та конкурсних пропозицій (видає Інструкцію для претендентів з Додатками).
- Претендентів, заявки яких на участь у концесійному конкурсі були прийняті, конкурсна комісія, після сплати ними реєстраційного внеску, забезпечує конкурсною документацією у повному обсязі.
- Конкурс проводиться в один етап, за результатами якого конкурсна комісія готує висновки Калуській міській раді для визначення переможця.
- Об’єкт права комунальної власності, наданий у концесію, не підлягає приватизації протягом дії концесійного договору.
- Склад конкурсної документації.
- Конкурсна документація включає документи, необхідні для підготовки конкурсних пропозицій.
- Інструкцію для претендентів на участь у конкурсі з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) з додатками.
- Проект концесійного договору майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
- Перелік майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів), що передається в концесію.
- Порядок розроблення, оформлення та подання конкурсних пропозицій
- Претенденти протягом шістдесяти днів з дня оголошення конкурсу готують та подають конкурсній комісії заявки на участь в концесійному конкурсі та додані до них документи і матеріали.
а) щодо фізичних осіб-підприємців:
- прізвище, ім'я та по батькові, інші паспортні дані;
- наявність банківських реквізитів;
- декларація про доходи за попередній рік;
- телефон, телефакс;
- засвідчена в установленому порядку копія витягу з Єдиного державного реєстру юричних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- дані, які підтверджують можливість претендента забезпечити належне фінансування своєї концесійної діяльності:
- річної декларації про майновий стан і доходи або річну податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця за попередній фінансовий рік;
- розшифровка дебіторської та кредиторської заборгованості з позначенням дати їх виникнення;
- відомості щодо наявності досвіду та можливості технологічного і організаційного забезпечення такої діяльності;
б) щодо юридичних осіб:
- повне найменування, місцезнаходження, телефон/телефакс;
- дата, місце і орган реєстрації;
- організаційно-правова форма;
- загальні відомості про посадових осіб.
- засвідчені в установленому порядку копії статуту або інших установчих документів, витягу з Єдиного державного реєстру юричних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- дані, які підтверджують можливість претендента забезпечити належне фінансування своєї концесійної діяльності:
- баланс підприємства (форма 1) - для резидентів;
- звіт про фінансові результати та їх використання (форма 2) - для резидентів;
- звіт про фінансово-майновий стан підприємства (форма 3) - для резидентів;
- розшифровка дебіторської та кредиторської заборгованості з позначенням дати їх виникнення;
- відомості щодо наявності досвіду та можливості технологічного і організаційного забезпечення такої діяльності;
- Конкурсна пропозиція претендента повинна включати запропоновані претендентом наступні умови:
- послуги, які здійснюватимуться як концесійні;
- умови встановлення, зміни цін (тарифів) на послуги;
- умови найму, працівників КП «Екосервіс»;
- умови та обсяги поліпшення об’єкта концесії та порядок їх компенсації;
- умови відновлення об’єкта концесії та його повернення;
- відомості про обсяг, схеми і графіки фінансування робіт з експлуатації об’єкта концесії, розрахунки вартості робіт з експлуатації об’єкта концесії тощо, а також гарантії, які підтверджують змогу претендента забезпечити виконання істотних умов концесійного договору;
- інші відомості, які вважає за доцільне відобразити претендент у конкурсній пропозиції.
- Конкурсна пропозиція повинна включати перелік документів, що додаються до неї (із зазначенням кількості аркушів кожного документу).
- Неподання у заявці на участь у конкурсі необхідної інформації, подання її у неповному обсязі або подання неправдивої інформації може бути підставою для недопущення ретендента до участі у концесійному конкурсі.
- Форма конкурсної пропозиції та документів, що додаються до неї (надалі разом – «документи конкурсної пропозиції»), визначаються претендентом самостійно.
- Документи конкурсної пропозиції подаються конкурсній комісії у запечатаному конверті (надалі - «конверт»).
- Місця склеювання з оборотної сторони конверта повинні бути опечатані печаткою претендента (за наявності печатки). На конверті повинен бути здійснений наступний напис: «Конкурсна пропозиція (повне найменування претендента) на участь у конкурсі з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
- У випадку неналежного склеювання конверту та подання конверту в незапечатаному вигляді конкурсна комісія не несе відповідальності за збереження документів, що містяться в конверті.
- Претенденти мають право вносити зміни до конкурсних пропозицій з метою їх вдосконалення.
- Зміни до конкурсних пропозицій про виконання умов концесійного конкурсу вносяться не пізніш як за десять календарних днів до закінчення строку розгляду конкурсних пропозицій. Зміни до конкурсних пропозицій подаються у письмовому вигляді із супровідним листом в такому самому порядку , що і конкурсні пропозиції. На конверті зі змінами до конкурсної пропозиції повинен бути здійснений напис: «Зміни до конкурсної пропозиції (повне найменування претендента) на участь у конкурсі з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
- Усі витрати, пов’язані із підготовкою та поданням конкурсної пропозиції несе претендент. Калуська міська рада у жодному випадку не несе відповідальності за понесені претендентом витрати, незалежно від результатів концесійного конкурсу.
- Конкурсні пропозиції повинні бути подані за адресою та не пізніше дати, що зазначені в Інформації про оголошення концесійного конкурсу.
- Заявки претендентів комісією приймаються за адресою: м. Калуш, вул. Івана Франка,1.
- Останній термін (строк) подання заявок.
- Порядок реєстрації конкурсних пропозицій.
В цей же строк конкурсна комісія надсилає учасникам конкурсу запрошення на участь у засіданні конкурсної комісії, на якому здійснюватиметься розкриття конкурсних пропозицій. Таке запрошення направляється у спосіб, визначений у заявках на участь у конкурсі.
- Порядок проведення конкурсу, оцінки конкурсних пропозицій та укладання концесійного договору.
- Порядок проведення конкурсу, оцінки конкурсних пропозицій та укладання концесійного договору викладений у додатку до цієї Інструкції.
- Додатки
- Додатками до цієї Інструкції є :
- Умови конкурсу щодо передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
- Порядок проведення конкурсу з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів), оцінки конкурсних пропозицій та укладання концесійного договору.
- План поліпшення майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів), що передається в концесію.
- Заявка на участь в конкурсі.
Секретар міської ради Роман Боднарчук
Порядок проведення конкурсу
з передачі в концесію майна територіальної громади «Екосервіс», оцінки конкурсних пропозицій та укладання концесійного договору- Протягом 45 днів після закінчення встановленого строку реєстрації учасників конкурсу конкурсна комісія проводить конкурс.
- Учасники мають право зняти свої конкурсні пропозиції з розгляду на будь-якому етапі, про що повідомляють конкурсну комісію в письмовому вигляді.
- Конкурс проводиться в один етап.
- Конкурс проводиться у три стадії :
- перша стадія – розкриття конкурсних пропозицій
- друга стадія – експертиза конкурсних пропозицій
- третя стадія – оцінка конкурсних пропозицій та визначення переможця конкурсу
- Розкриття конкурсних пропозицій проводиться у наступний день після закінчення встановленого строку подання конкурсних пропозицій на засіданні конкурсної комісії у присутності учасників конкурсу. На цій стадії проведення конкурсу встановлюється наявність необхідних документів у конкурсних пропозиціях. Неявка учасників (а) конкурсу не є перешкодою для проведення засідання комісії.
- Протягом 5 календарних днів після розкриття конкурсних пропозицій конкурсна комісія здійснює експертизу відомостей, які містяться в конкурсних пропозиціях. На цій стадії проведення конкурсу проводиться перевірка відомостей, які містяться в конкурсних пропозиціях на предмет їх достовірності. Визначається відповідність поданих учасниками документів умовам конкурсу.
- правильності оформлення документів конкурсної пропозиції відповідно до встановлених Концесієдавцем вимог;
- відповідності конкурсної пропозиції учасника вимогам Концесієдавця;
- правильності розрахунків.
- В окремих випадках, якщо виникають сумніви щодо достовірності наданих відомостей, конкурсна комісія має право вимагати від учасника інші документи і відомості, потрібні для з’ясування його особи, суті діяльності, фінансового стану, та організовує отримання додаткових відомостей від відповідних органів виконавчої влади за належністю.
- У випадку навмисного подання учасником неправдивої інформації про себе, подання їм неповної або неточної інформації, або ненадання учасником конкурсу необхідних документів або відомостей, які вимагає конкурсна комісія, конкурсна комісія робить негативний висновок за конкурсною пропозицією такого учасника й приймає рішення про відхилення конкурсної пропозиції.
- Після проведення конкурсною комісією експертизи відомостей, які містяться в конкурсних пропозиціях, конкурсна комісія на своєму засіданні розглядає подані учасниками конкурсу конкурсні пропозиції разом із заявками на участь в конкурсі та доданими до них документами. На цій стадії проведення конкурсу проводиться оцінка конкурсних пропозицій та визначення переможця конкурсу.
- Конкурсна комісія має право, якщо буде потреба, залучити без права голосу інших співробітників концесієдавця, а також сторонніх експертів та консультантів.
- Оцінка конкурсних пропозицій проводиться серед тих пропозицій, які не були відхилені.
- Конкурсні пропозиції оцінюються за наступними критеріями:
№ з/п |
Конкурсні бали |
Критерії |
|
від 1 до 2 | Надійність учасника, серйозність його намірів і намірів його партнерів (визначається строком реєстрації як суб’кт господарсько діяльності) |
|
від 1 до 2 | Найбільш вигідна та надійна схема фінансування (визначається запропонованою схемою забезпеченя виконання зобовязань) |
|
від 1 до 2 | Найбільша частина власних коштів, що вкладаються учасником у фінансування об’єкта концесії (визначається розміром наявних коштів на відкритих банківських рахунках) |
|
від 1 до 2 | Найкоротші строки модернізації об’єкта концесії (визначається строком виконання Плану поліпшення об’єкта концесії ) |
|
від 1 до 2 | Найкращі умови використання об’єкта концесії для надання послуг щодо задоволення громадських потреб (визначається запропонованою часткою відсортовування сміття від зібраного об’єму відходів сміттєсортувальної лінії) |
|
від 1 до 2 | Найкоротші терміни придбання та введення в експлуатацію сміттесортувальної лінії для сортування відходів |
|
від 1 до 2 | Розширення напрямів і розміру внесення інвестицій в об’єкти концесії порівняно з обсягами інвестицій, наведеними у Плані поліпшення об’єкта концесії (визначається розмірм коштів, що пропонується учасником більшим ) |
- За кожним з критеріїв, зазначених в таблиці розділу 12, члени Конкурсної комісії проводять голосування щодо визначення балів за критерієм.
- Підсумкова оцінка кожної окремої конкурсної пропозиції визначається шляхом складання всіх балів, підрахованих відповідно до пункту 13, за всіма критеріями, визначеними в пункті 12.
- За результатами розгляду конкурсних пропозицій, конкурсна комісія визначає переможця конкурсу – учасника, який запропонував найкращі умови здійснення концесії відповідно до умов конкурсу (конкурсна пропозиція якого набрала найбільшу кількість балів).
- Результат концесійного конкурсу оформляється протоколом, який підписується всіма членами конкурсної комісії. Конкурсна комісія не пізніше ніж через три робочі дні з дня підписання надсилає протокол Концесієдавцю для прийняття рішення про затвердження результатів (протоколу)концесійного конкурсу.
- На підставі висновків конкурсної комісії концесієдавець приймає рішення про переможця концесійного конкурсу у тижневий строк з моменту подання протоколу комісії
- Інформація про результати конкурсу, підстави визначення переможця та відхилення пропозицій інших учасників підлягає розміщенню на офіційному веб-сайті Концесієдавця невідкладно після оголошення рішення про визначення переможця конкурсу та у десятиденний строк з цього дня - опублікуванню або у газеті “Дзвони Підгір’я”.
- Конкурсна комісія, не пізніше ніж протягом п’яти днів з дня прийняття Концесієдавцем рішення про переможця, повідомляє переможця та запрошує останнього на переговори для узгодження остаточної редакції та укладання концесійного договору.
- У разі, якщо під час проведення конкурсу з’ясується, що після закінчення встановленого строку реєстрації учасників конкурсу зареєстровано лише одного учасника, Концесієдавець на підставі висновку конкурсної комісії може приняти рішення про визнання цього учасника переможцем конкурсу.
- Конкурс може бути оголошений таким, що не відбувся, у разі, коли:
- протягом строку прийняття пропозицій не надійшло жодної пропозиції
- усі подані пропозиції не відповідають умовам конкурсу;
- усі подані пропозиції оформлені з порушенням умов, визначених у конкурсній документації, а виправлення можуть змінити пропозицію претендента;
- вимоги конкурсної комісії щодо приведення пропозицій у відповідність з умовами конкурсної документації не виконані усіма претендентами у встановлений строк.
- Повідомлення, що здійснюються під час проведення конкурсу, направляються конкурсною комісією у спосіб, визначений у заявці на участь у конкурсі. Повідомлення здані на поштові відділення до кінця останнього дня встановленого в цій документації строку їх відправлення, вважаються відправленими з дотриманням строку.
- Порядок обчислення строків визначається відповідно до положень Цивільного кодексу України.
- Спори пов’язані з проведенням конкурсу, розглядаються у судовому порядку.
- З переможцем конкурсу після погодження всіх умов і схвалення остаточної редакції Калуською міською радою укладається концесійний договір. Погодження умов концесійного договору та його підписання покладається на особу чи орган, визначений рішенням Калуської міської ради. Концесієдавцем у договорі виступає Калуська міська рада Івано-Франківської області.
- Умови концесійного договору, що укладається з переможцем конкурсу, не повинні відрізнятися від тих умов конкурсу, які стали підставою для визнання його переможцем. На стадії проведення переговорів до проекту концесійного договору, який затверджений Калуською міською радою у складі конкурсної документації, до договору можуть бути внесені зміни, які не погіршують стан Концесієдавця.
- Якщо переможець концесійного конкурсу відмовився від підписання концесійного договору, висуває неприйнятні для Концесієдавця умови підписання концесійного договору, рішення про переможця концесійного конкурсу анулюється та конкурсна комісія разом з Концесієдавцем має право розпочати переговори з іншими учасниками з числа тих, хто запропонував найкращі умови здійснення концесії.
План поліпшення майна
цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)№ п/п |
Назва заходу | Орієнтовна вартість робіт, тис.грн. |
|
Придбання транспортних засобів для надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) |
3200 |
|
Ремонт будівель, споруд, з реконструкцією інженерних мереж | 1000 |
|
Придбання контейнерів для збирання сміття (побутових відходів), облаштування місць їх розміщення | 2540 |
Разом | 6740 |
Максимальний строк реалізації – 6 міс. від моменту укладення договору концесії майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
ЗАРЕЄСТРОВАНО
в Журналі реєстрації заявок претендентів
на участь у концесійному конкурсі :
реєстраційний №
від «___»____________ 20__року
Заявка на участь у конкурсі
з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексукомунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання,
перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
місто ____________________ «___»_____________20__року
_________________________________________________________________________
(повне найменування претендента, прізвище, ім’я, по батькові)
_________________________________________________________________________
(місцезнаходження претендента, місце реєстрації)
_________________________________________________________________________
(дані про державну реєстрацію претендента)
цим підтверджує свій намір взяти участь у конкурсі з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
Реквізити банківських рахунків претендента : ________________________________________
Телефон (телефакс) претендента___________________________________________________
Обраний претендентом спосіб отримання повідомлень від конкурсної комісії щодо розгляду заявки та конкурсної документації ________________________________________
(поштою, кур’єрською поштою, інше)
Додатки :
1.___________________________________________________________ на ___арк.
2.___________________________________________________________ на ___арк.
3.___________________________________________________________ на ___арк.
4.___________________________________________________________ на ___арк.
5. …….
Загальна кількість аркушів, що подані в пакеті до заявки на участь в конкурсі з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) – _________________ шт. (кількість шт. прописом)
__________ ______________________________ __________________
(посада) (підпис претендента, уповноваженої особи претендента) (прізвище, ім’я по батькові)
М.П.
Додаток № 3
до рішення Калуськоїї міської радивід «___»_____________р. № ____
Концесійний договір
майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”,
яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
м. Калуш ____________2018__р.
1. Сторони договору
Калуська міська рада в особі міського голови Матвійчука Ігоря Володимировича, що діє згідно Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі рішення __________________________________________________ (далі – Концесієдавець) з однієї сторони, та _______________________________________________________ в особі __________________ __________________________________________________, що діє на підставі Статуту (далі - Концесіонер) з іншої сторони, уклали концесійний договір про таке:
2. Предмет концесійного договору
-
- Концесієдавець надає а Концесіонер одержує на 49 (сорок дев’ять) років право суттєво поліпшити та здійснювати управління(експлуатацію) майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс” (далі – майно КП“Екосервіс”, об’єкт концесії), яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) згідно з Додатком 3 до цього договору з метою задоволення громадських потреб у сфері надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) за умови сплати концесійних платежів та виконання інших умов цього договору.
- Об’єктом концесії за цим договором є майно цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) вартістю 10 721 203.8 (десять мільйонів сімсот двадцять одна тисяча двісті три гривні 80коп.)грн з ПДВ згідно додатком до цього договору.
- Фінансування об’єкта концесії здійснюється згідно кошторису витрат на суттєве поліпшення та здійснення управління(експлуатації) майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
- Відповідно до умов цього договору витратами вважаються :
- придбання транспортних засобів для надання послуг в сфері збирання,
- перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
- ремонт будівель, споруд, з реконструкцією інженерних мереж
- виготовлення санітрарної схеми очистки міста Калуша
- облаштування майданчиків, придбання контейнерів для збирання сміття (побутових відходів)
- інші витрати;
-
- Розмір витрат з розподілом їх за плановими періодами розробляється концесіонером та подається на розгляд та затвердження концесієдавцю.
3. Права та обов’язки сторін
-
- Обов’язки концесієдавця:
- Зберігати комерційну таємницю концесіонера.
- Не втручатися у господарську діяльність концесіонера.
- Передати в концесію концесіонеру майно комунального підприємства “Екосервіс” згідно з переліком, вказаним в додатку.
- Обов’язки концесієдавця:
-
- Права концесієдавця:
- Одностороннє розірвання концесійного договору при не здійсненні концесіонером:
- Концесієдавець має також інші права, передбачені цим договором та законодавством України.
- Одержувати від концесіонера інформацію, необхідну для виконання своїх прав і обов’язків.
- Вимагати від концесіонера відшкодування збитків у разі погіршення стану об’єкта концесії, які сталися з вини концесіонера.
- Вимагати дострокового розірвання цього договору в разі порушень концесіонером умов договору.
- Здійснювати контроль за дотриманням концесіонером умов цього договору.
- Права концесієдавця:
- збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів);
- сортування сміття (побутових відходів).
-
- Обов’язки концесіонера:
- Після закінчення терміну, на який було укладено концесійний договір, передати об’єкт концесії концесієдавцю відповідно до умов цього договору.
- Нести відповідальність за виконання умов цього договору та законодавства України третіми особами, які залучені до виконання спеціальних робіт на об’єкті концесії.
- Забезпечити належне, повне та своєчасне надання послуг щодо збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
- Концесіонер не має права надавати в субконцесію або здавати в оренду третій стороні предмет (об’єкт) концесії.
- Забезпечити технічні можливості для щоденного обслуговування жителів міста Калуша із збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
- Облаштувати місця для збору сміття та забезпечити необхідну кількість контейнерів.
- Придбати та забезпечити використання не менше одного спеціального автомобіля для діяльності з збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
- Концесіонер зобов’язується почати здійснювати сортування відходів в строк не пізніше шести місяців з моменту укладення даного договору .
- Здійснювати сортування (сміття) відходів утворених в місті Калуші в повному обсязі.
- Після закінчення строку, на який було укладено концесійний договір, передати об’єкт концесії в належному технічному стані концесієдавцю відповідно до умов цього договору
- Використовувати амортизаційні відрахування на відновлення основних фондів, отриманих у концесію.
- Нести відповідальність за виконання умов цього договору та законодавства України третіми особами, які залучені до виконання спеціальних робіт на об'єкті концесії
- Утримувати об’єкт концесії в належному технічному стані.
- Використовувати на об’єкті концесії матеріали та сировину вітчизняного виробництва відповідно до умов цього договору.
- Погоджувати з концесієдавцем передачу повністю або частково третім особам своїх майнових прав, що випливають з цього договору.
- Укладати відповідно до законодавства трудові договори (контракти слово коктракти виключити) з працівниками – громадянами України.
- Виконувати умови цього договору.
- Обов’язки концесіонера:
-
- Права концесіонера:
- Залучати до виконання спеціальних робіт на об’єкті концесії третіх осіб.
- Вимагати розірвання цього договору у разі порушення концесієдавцем умов договору.
- Отримувати плату за надані послуги.
- Отримання у власність зібране сміття (побутові відходи), що не суперечить законодавству.
- Здійснювати управління(експлуатацію), поліпшення майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання,перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
- Права концесіонера:
4. Розміри концесійних платежів
-
- Розмір концесійних платежів визначаються згідно з умовами цього договору, умовами передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) і чинного законодавства України визначаються в розмірі _______ в квартал.
- Концесійні платежі вносяться незалежно від наслідків господарської діяльності.
- Концесійний платіж оплачується щоквартально в грошовій формі не пізніше 10 числа місяця наступного за кварталом, за який здійснюється оплата.
- За порушення строків внесення концесійних платежів концесіонер сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного Банку України, що діяла у період, у який було допущено прострочення, від суми простроченого концесійного платежу за кожний день прострочення.
- Концесійні платежі зараховуються до місцевого бюджету міста Калуша.
- Умови передачі та повернення об’єкта концесії
-
- Передача об’єкта у концесію здійснюється не пізніше 10 календарних днів після укладення цього договору і оформляється актом приймання-передачі згідно з додатком.
- Майно, отримане у концесію, включається до балансу концесіонера – юридичної особи із зазначенням, що це майно отримане у концесію.
- Правовий режим майна, яке надається в концесію (або створюється) на виконання умов цього договору, визначається з урахуванням Закону України “Про концесії”.
- Після закінчення строку, на який було укладено цей договір, у разі його розірвання, ліквідації концесіонера, в тому числі у зв'язку з визнанням його банкрутом, концесіонер зобов'язаний повернути концесієдавцю об'єкт концесії в належному технічному стані.
- Повернення майна об’єкта концесії здійснюється у 10 - денний строк після припинення дії цього договору і оформлюється актом приймання-передачі.
6. Порядок виконання робіт та приймання створених об’єктів
-
- Роботи і зобов’язання, необхідні для здійснення концесійної діяльності, виконуються за погодженим концесієдавцем календарним планом.
7. Види діяльності
-
- За умовами цього договору концесіонер здійснює такі види діяльності, роботи, послуги:
- збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів);
- сортування сміття (побутових відходів);
- Фінансування поліпшення (створення) майна здійснюється в повному розмірі за рахунок концесіонера. (виключити)?
- Умови та обсяги поліпшення об’єкта концесії та порядок компенсації зазначених поліпшень
- З метою використання об’єкта концесії для надання послуг щодо задоволення громадських потреб у сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) Концесіонер здійснює поліпшення (створення) майна чи придбає майно в обсягах 6 740тис.грн. відповідно до Плану поліпшення майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів)
- Фінансування поліпшення майна здійснюється за рахунок Концесіонера в повному обсязі (6 740тис грн.).
- Концесієдавець зобов’язаний відшкодувати концесіонеру витрати, зроблені ним у зв’язку із зазначеними у пункті 8.1 поліпшеннями, або вартість створеного (придбаного) майна (у разі коли цим договором передбачено, що майно, яке придбав концесіонер на виконання умов цього договору, переходить у власність територіальної громади) в частині, що не була компенсована концесіонером у результаті концесійної діяльності за умови дострокового розірвання договору з вини Концесієдавця.
9. Порядок використання амортизаційних відрахувань
-
- Протягом усього терміну дії цього договору концесіонер у порядку, передбаченому законодавством України нараховує суми амортизаційних відрахувань.
- Амортизаційні відрахування, нараховані на основні фонди, отримані у концесію або створені у зв’язку з виконанням умов цього договору, залишаються у розпорядженні концесіонера і використовуються виключно на відновлення основних фондів, створених у зв’язку з виконанням умов цього договору.
- Умови встановлення цін та тарифів
- Розробка економічно обґрунтованих розрахунків, затвердження та зміна тарифів на збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) твердих побутових відходів здійснюється в порядку, визначеному Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», постановами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами.
- Використання вітчизняних матеріалів та сировини
- Концесіонер при здійсненні концесійної діяльності повинен використовувати матеріали та сировину в першу чергу вітчизняного виробництва, які відповідають діючим стандартам якості та мають рівні властивості (умови використання, експлуатації) з матеріалами та сировиною виробників інших країн, та за умови, що подібний вибір обґрунтований економічними чи екологічними факторами і якщо матеріали та сировина вітчизняного виробництва більш надійні з технологічної точки зору. У іншому випадку концесіонер має право використовувати матеріали та сировину іноземного виробництва
- Умови використання праці працівників - громадян України
- Під час провадження концесійної діяльності концесіонер використовує працю працівників - громадян України не менше ніж 95 відсотків загальної чисельності, в тому числі всіх, звільнених з комунального підприємства “Екосервіс” на підставі пункту 1 частини 1 статті 40 Кодексу законів про працю України (зміни в організації виробництва і праці, скорочення чисельності або штату працівників) у зв’язку з переддачею в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів) протягом двох років з дати підписання акту приймання-передачі об’єкта концесії в концесію.
- Протягом двох років з дати підписання акту приймання-передачі об’єкта концесії в концесію, концесіонер зобов’язується не здійснювати розірвання трудового договору з працівниками, прийнятими відповідно до абзаців першого та другого пункту 9.2 цих умов, на підставі пункту 1 частини 1 статті 40 Кодексу законів про працю України (зміни в організації виробництва і праці, скорочення чисельності або штату працівників).
13. Страхування об’єкта концесії
-
- Ризик випадкової загибелі або пошкодження об’єкта концесії несе Концесіонер.
- Майно, отримане концесіонером або створене відповідно до умов цього договору, страхується концесіонером на користь концесіонера.
- Концесіонер зобов’язаний протягом трьох місяців після отримання об’єкта у концесію укласти угоду про його страхування у разі настання страхового випадку, пов’язаного з _________________________________________________________________________ (причини настання страхового випадку)
- При настанні страхового випадку страхові суми (страхове відшкодування), що виплачуються страховиком, повністю спрямовуються на відновлення робочого стану об’єкта концесії.
- Роботи з відновлення робочого стану об’єкта концесії повинні розпочатися у 3-х денний строк після настання страхового випадку.
- Концесієдавець має бути ознайомлений з усіма страховими полісами.
14. Строк дії договору
-
- Цей договір укладено на 49 років (з "___" ______ року по "___" ________ року).
15. Відповідальність сторін
-
- У разі порушення будь-яких умов, встановлених цим договором, винна сторона сплачує на користь іншої сторони штраф у сумі _________________ гривень. Сплата штрафу не звільняє сторони від виконання ними зобов’язань за цим договором.
- Збитки однієї сторони, що виникли внаслідок порушення іншою стороною своїх зобов’язань за цим договором, відшкодовуються винною стороною у повному обсязі.
- За невиконання або неналежне виконання зобов’язань, визначених цим договором, сторони несуть відповідальність згідно із законодавством України.
- У разі коли концесіонер допустив погіршення стану об’єкта концесії або його загибель, він повинен відшкодувати концесієдавцю збитки, якщо не доведе, що погіршення або загибель об'єкта сталися не з його вини.
- Надзвичайні ситуації звільняють сторони від відповідальності.
16. Порядок припинення дії, зміни умов і розірвання концесійного договору
-
- Дія цього договору припиняється у разі:
- закінчення строку, на який його було укладено;
- загибелі об’єкта концесії або заподіяння йому шкоди, яка виключає можливість його подальшої експлуатації;
- ліквідації концесіонера за рішенням суду, в тому числі у зв’язку з визнанням його банкрутом.
- Будь-яка зміна цього договору має бути зроблена в письмовому вигляді через укладення додаткового правовчину, підписанного обома сторонами та затвердженого Калуською міською радою.
- У разі розірвання цього договору за рішенням суду, концесіонер зобов’язаний продовжувати свою діяльність до терміну визначеного Концесеєдавцем, але не більше ніж 6 місяців.
- На вимогу однієї із сторін цей договір, може бути розірваний за рішенням суду в разі невиконання другою стороною своїх зобов’язань та з інших підстав, передбачених законодавством України. Реорганізація концесіонера – юридичної особи не є підставою для зміни умов або розірвання цього договору.
17. Розв’язання спорів
-
- Спори між сторонами, будуть розв’язані шляхом попередньої процедури переговорів.
- У разі не вирішення розбіжностей шляхом знаходження консенсусу вони розглядаються у судовому порядку.
18. Прикінцеві положення
- У разі виникнення обставин, які викликають необхідність зміни умов цього договору, сторона повинна попередити письмово іншу сторону за 45 (сорок п’ять) днів. Про зміну умов цього договору складається додаткова угода, яка підписується концесієдавцем та концесіонером і є невід’ємною частиною цього договору.
-
- Цей договір і додаткові угоди до нього набирають чинності з дня їх підписання концесієдавцем та концесіонером, та від дати схвалення його Калуською міською радою.
- Усі додатки до концесійного договору є його невід’ємною частиною.
- Умови конценсійного конкурсу з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс” яке забезпечує надання послуг в сфері збирання,перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів);
- Перелік майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, що передається в концесію.
- План поліпшення майна майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, що передається в концесію;
- Інвестиційна програмою розвитку майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, що передається в концесію
- Акт приймання-передачі майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, що передається в концесію
Підписаний сьогодні, ......., місяць ........, 201…. року, в 4 (чотири) примірниках - оригіналах, з яких один примірник оригіналу передається концесієдавцю та 3 (три) примірника оригіналу передаються концесіонеру.
Юридичні адреси та розрахункові рахунки сторін:
Концесієдавець Калуська міська рада |
Концесіонер |
Додаток № 4
до рішення Калуськоїї міської радивід «___»_____________р. № ____
Перелік майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів), що передається в концесію
№ пп |
Назва | Кіль-кість | Інветариний номер | Рік введення в експлацію | Балансова вартість станом на 01.07.17 |
Характеристики |
Нерухоме майно | ||||||
|
Нерухоме майно за адресою: вул. Б. Хмельницького, 82 | 1 | 100301 | 1988 | 378410,53 | 706,3м2, 1115м2 |
|
Зовнішня мережа водопроводів на території виробничої бази | 1 | 100402 | 1988/ 2005 |
0,00 | |
|
Каналізація зовнішня | 1 | 100403 | 1988/ 2005 |
0,00 | |
|
Площадка для ТВП на вул. Коцюбинського | 1 | 100402п | 2016 | 19429,20 | 5,0×7,0×2,0 |
|
Площадка для ТВП на вул. Височанка | 1 | 100401п | 2016 | 14733,76 | 3,5×6,85×2,0 |
|
Площадка для ТВП на вул. Медична | 1 | 100404п | 2016 | 14184,59 | 2,0×7,0×2,0 |
|
Площадка для ТВП на вул. Івано-Франківська | 1 | 100405п | 2016 | 16874,12 | |
|
Площадка для ТВП на вул. Романенка | 1 | 100403п | 2016 | 12110,80 | |
Автотранспорт | ||||||
|
Автонавантажувач Т-156 | 1 | 100508 | 1994/2004 | 1891,96 | |
|
Причіп 48-61 (МА00998) | 1 | 100505 | 1994 | 0,00 | |
|
Сміттєвоз Г-53 76-61 | 1 | 100502 | 1992 | 0,00 | |
|
Сміттєвоз КО 426-01 АТ 11-94 АЕ КАМАЗ | 1 | 100509 | 2005 | 0,00 | |
|
Сміттєвоз КО 427-32 МАЗ 79-77 | 1 | 100512 | 2007 | 30896,71 | |
|
Сміттєвоз КО 435-01 МАЗ 23-86 | 1 | 100511 | 2007 | 28619,16 | |
|
Сміттєвоз КО 435 М ЗІЛ 130 92-54 | 1 | 100510 | 2006 | 0,00 | |
|
Сміттєвоз КО 437 МАЗ 59-18 | 1 | 100507 | 2002 | 0,00 | |
|
Трактор Т-25 51-86 | 1 | 100504 | 1994 | 0,00 | |
|
Сміттєвоз КО-415А КАМАЗ 39-04 | 1 | 100501 | 1989 | 0,00 | |
Прилади та обладнання | ||||||
|
Контейнера | 147 | 100401-1004147 | 2005 | 0,00 | 0,75 м3 |
|
Контейнера | 15 | 1004177-1004191 | 2008 | 0,00 | 0,75 м3 |
|
Контейнера Німеччина | 57 | 1004816н-1004872н | 2010 | 23488,65 | 1,1 м3 |
|
Контейнера Німеччина | 654 | 100401н-1004654н | 2007 | 0,00 | 1,1 м3 |
|
Контейнера Німеччина | 161 | 1004655н-1004815н | 2008 | 0,00 | 1,1 м3 |
|
Контейнера 0,75 | 29 | 1004148-1004176 | 2007 | 0,00 | 0,75 м3 |
|
Екотара | 12 | 1004113е-1004124е | 2010 | 1871,19 | 1,0×1,20×1,50 |
|
Екотара | 30 | 100462е-100491е | 2008 | 0,00 | 1,0×1,20×1,50 |
|
Екотара | 20 | 100401е-100420е | 2005 | 0,00 | 1,0×1,20×1,50 |
|
Екотара | 41 | 100421е-100461е | 2007 | 0,00 | 1,0×1,20×1,50 |
|
Екотара | 21 | 100492е-1004112е | 2009 | 0,00 | 1,0×1,20×1,50 |
|
Станок для пресування | 1 | 104001 | 2006 | 0,00 | |
|
Станок для пресування | 1 | 104002 | 2008 | 0,00 | |
|
Екотара | 15 | 1004136е-1004150е | 2015 | 17138,54 | 1,0×1,20×1,50 |
|
Захват великий | 2 | 105003 | 2009 | 4800,00 | |
|
Контейнера Німеччина | 12 | 1004873н-1004884н | 2012 | 10034,83 | 1,1м3 |
|
Контейнера для великогаб відходів | 6 | 100401вг-100406вг | 2014 | 17507,26 | 0,6×1,8×2,5 |
|
Контейнера для ТПВ 900×900×1046 | 10 | 1004199-1001208 | 2014 | 8228,52 | 0,75 м3 |
|
Контейнера для пласт пляшок | 5 | 1004125е-1004129е | 2014 | 5866,37 | 1,0×1,20×1,50 |
|
Контейнера для ТПВ | 7 | 1004192-1004198 | 2014 | 4902,00 | 0,75 м3 |
|
Контейнера для пластикових пляшок 1520×1290 | 6 | 1004130е-1004135е | 2014 | 8845,56 |
Секретар міської ради Роман Боднарчук
Додаток № 5
до рішення Калуської міської радивід «___»_____________р. № ____
Інформація про оголошення конкурсу
з передачі в концесію майна цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
Об’єкт, що пропонується до концесії: майно цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Екосервіс”, яке забезпечує надання послуг в сфері збирання, перевезення (вивезення) сміття(побутових відходів).
Орган, який надає концесію: Калуська міська рада Івано-Франківської області
Строк, на який об’єкт передається в концесію : 49 (сорок дев’ять) років.
Строк подання заявок на участь у концесійному конкурсі : до «__»________20__р.
Розмір реєстраційного внеску: 170гривень.
Строк, протягом якого оголошуються результати концесійного конкурсу:
до «___»____________20__ р.
Вимоги до оформлення заявок на участь в конкурсі:
З дня оголошення концесійного конкурсу будь-яка юридична особа, фізична особа-підприємець, фізична особа, що має бажання взяти участь у концесійному конкурсі , може подати відповідну заявку до конкурсної комісії.
Заявки на участь у конкурсі (надалі за текстом також – «заявки») подаються конкурсній комісії протягом шістесяти днів з дня оголошення конкурсу конкурсною комісією. Особи, які подали такі заявки, вважаються претендентами на участь у конкурсі.
Неподання у заявці на участь у конкурсі необхідної інформації, подання її у неповному обсязі або подання неправдивої інформації може бути підставою для недопущення ретендента до участі у концесійному конкурсі.
Заявка на участь у концесійному конкурсі має містити такі відомості:
а) щодо фізичних осіб-підприємців:
- прізвище, ім'я та по батькові, інші паспортні дані;
- наявність банківських реквізитів;
- декларація про доходи;
- телефон, телефакс;
до заявки додаються:
- засвідчена в установленому порядку копія витягу з Єдиного державного реєстру юричних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- дані, які підтверджують можливість претендента забезпечити належне фінансування своєї концесійної діяльності:
- річної декларації про майновий стан і доходи або річну податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця за попередній фінансовий рік;
- розшифровка дебіторської та кредиторської заборгованості з позначенням дати їх виникнення;
- відомості щодо наявності досвіду та можливості технологічного і організаційного забезпечення такої діяльності;
б) щодо юридичних осіб:
- повне найменування, місцезнаходження, телефон/телефакс;
- дата, місце і орган реєстрації;
- організаційно-правова форма;
- загальні відомості про посадових осіб.
до заявки додаються:
- засвідчені в установленому порядку копії статуту або інших установчих документів, витягу з Єдиного державного реєстру юричних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- дані, які підтверджують можливість претендента забезпечити належне фінансування своєї концесійної діяльності:
- баланс підприємства (форма 1) - для резидентів;
- звіт про фінансові результати та їх використання (форма 2) - для резидентів;
- звіт про фінансово-майновий стан підприємства (форма 3) - для резидентів;
- розшифровка дебіторської та кредиторської заборгованості з позначенням дати їх виникнення;
- відомості щодо наявності досвіду та можливості технологічного і організаційного забезпечення такої діяльності.
Заявку підписують уповноважені посадові особи претендента (у необхідних випадках - також головний бухгалтер) і завіряє печаткою претендент при її наявності.
Заявки подаються конкурсній комісії на наступну адресу: м. Калуш, вул. І. Франка, 1.
Заявки, що надійшли до конкурсної комісії після закінчення встановленого строку, конкурсною комісією не розглядаються.
Заявка та додатки, що складені заявником, повинні бути підписані заявником/уповноваженим представником заявника та засвідчені печаткою заявника (за наявності печатки).
Копії документів, що додаються до заявки та щодо яких не вимагається нотаріального посвідчення, мають містити на кожному аркуші з текстом напис «Згідно з оригіналом» із зазначенням посади, прізвища, ім’я, по батькові заявника/уповноваженого представника заявника, що засвідчується підписом заявника/уповноваженого представника заявника та печаткою заявника (за наявності печатки).
Заявка та додатки до неї повинні бути викладені без підчисток або дописок, закреслених слів чи інших незастережних виправлень.
У випадку необхідності внесення виправлень у текст документів (при неможливості виготовлення нового документу) виправлення здійснюються шляхом перекреслення помилкової частини тексту та здійснення напису «Виправленому на «___» вірити», який засвідчується підписом уповноваженої особи заявника та печаткою заявника ( за наявності печатки). При цьому виправлення мають бути зроблені так, щоб усе помилково написане, а потім закреслене можна було прочитати.
Заявка та додані до неї документи мають бути зшиті разом однією ниткою (стрічкою), пронумеровані наскрізь з першого по останній аркуш та містити на останньому аркуші (на місці зшивання) напис «Прошито ____ аркушів(а)», що засвідчується підписом заявника/уповноваженого представника заявника та печаткою заявника (за наявності печатки). Заявки та додані до неї документи подаються заявником особисто або уповноваженим представником заявника, або надсилаються поштою з описом вкладення та повідомленням про вручення.
Заявки, що надійшли до конкурсної комісії, підлягають реєстрації в порядку, визначеному Порядком утворення і роботи конкурсної комісії.
Неподання у заявці та доданих до неї документів необхідної інформації, подання її у неповному обсязі або подання неправдивої, недостовірної інформації є підставою для відхилення заявки (недопущення до участі в концесійному конкурсі).
Заявник, заява якого відхилена, може повторно подавати заявку на участь у конкурсі в разі усунення обставин, що стали причиною її відхилення.
Інформація щодо умов конкурсу, порядку проведення конкурсу, вимог до оформлення та порядку подання заявок на участь у конкурсі, додаткова інформація надається конкурсною комісією за наступною адресою: 77300, м. Калуш, вул. Івана Франка, 1, номери телефонів: (03472) 2-70-99 інші контактні дані: fkvk@i.ua
Конкурсна комісія
Секретар міської ради Роман Боднарчук