ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

CVI

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер рішення:

5045

Проголосовано:

26.02.2026 16:45:31

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    22
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    1
  • Відсутні
    16

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 5045
Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення    земельної ділянки  та надання її в оренду для  індивідуального садівництва гр. Кушніру І.П.

УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.02.20265045

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
та надання її в оренду для
індивідуального садівництва
гр. Кушніру І.П.
м.Калуш
(сто шоста сесія восьмого демократичного скликання)

Розглянувши заяву громадянина Кушніра І.П. (вх. №3558501 від 04.02.2026) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для індивідуального садівництва та проект землеустрою, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.ст. 12, 35, 123, 124, 134, 186 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити громадянину Кушніру Ігору Петровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва (код виду цільового призначення: 01.05), що розташована за адресою: с/т «Джерело» ділянка №56 в м.Калуш Івано-Франківської області.
  2. Надати в оренду терміном на 7 (сім) років громадянину Кушніру Ігору Петровичу земельну ділянку площею 0,0600 га (кадастровий номер 2610400000:31:004:0059), що розташована за адресою: с/т «Джерело», ділянка № 56 в м.Калуш Івано-Франківської області для індивідуального садівництва (код виду цільового призначення: 01.05; категорія земель: землі сільськогосподарського призначення).
  3. Землекористувачу:
    3.1. за наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договори сервітутного користування;
    3.2. забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянці інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
  4. Громадянину Кушніру Ігору Петровичу в місячний термін укласти договір оренди землі та вжити заходів для проведення реєстрації права оренди відповідно до вимог законодавства України.
  5. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

Міський голова Андрій НАЙДА