ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 766
Текст: Про погодження проєкту Меморандуму про солідарне партнерство між Калуською міською територіальною громадою та містом Ліппштадт (Федеративна Республіка Німеччина) |
Відповідно до ст.25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань гуманітарної роботи, законності та антикорупційної політики, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Погодити проєкт Меморандуму про солідарне партнерство між Калуською міською територіальною громадою та містом Ліппштадт, що додається.
2. Доручити Калуському міському голові Андрію Найді підписати Меморандум про солідарне партнерство між Калуською міською територіальною громадою та містом Ліппштадт.
- . Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Богдана Білецького.
Міський голова Андрій НАЙДА
МЕМОРАНДУМ
про солідарне партнерство
між Калуською міською територіальною громадою
та містом Ліппштадт
з ____грудня 2022 року
Калуська міська територіальна громада (Україна), інтереси якої представлені Калуською міською радою в особі міського голови Андрія Найди, та місто Ліппштадт (Федеративна Республіка Німеччина), представлене міською радою міста Ліппштадт в особі мера Арне Моріца, спільно підписуємо наступний меморандум:
§ 1. Оскільки сторони прагнуть розвивати взаємні відносини та висловлюють бажання сприяти партнерській співпраці між містом Ліппштадт та Калуською міською територіальною громадою, цей меморандум спрямований розвивати і підтримувати партнерські відносини на засадах рівноправної та довірливої співпраці.
§ 2. Метою цього меморандуму є створення взаєморозуміння та солідарного партнерства, з якого може розвинутися тривала дружба між двома сторонами. Ця мета спрямована на зміцнення зв’язків у сферах бізнесу, медицини, науки, освіти, культури, обміну знаннями та досвідом для розвитку Калуської міської територіальної громади та міста Ліппштадт.
Цей меморандум має на меті створити основу для того, щоб сторони могли підтримувати одна одну в кризових ситуаціях і надавати допомогу, зокрема гуманітарного та технічного характеру, для врегулювання кризових ситуацій, наскільки це доцільно та бажано в конкретному окремому випадку.
Сторони прагнуть у кризовій ситуації, а також у рамках подальшої співпраці підтримувати спільні зустрічі між:
- представниками політики та влади;
- спеціалістами в галузі медицини;
- вчителями та іншими спеціалістами у сфері освіти, культури, туризму;
- учнями ліцеїв та гімназій;
- спортивними організаціями та спортсменами;
- представниками сфери бізнесу.
§ 3. Договірні сторони заявляють, що не виключають можливості співпраці в інших сферах, якщо вони відповідають спільним цілям і потребам договірних сторін. Окрім вищезазначених тем, вони інформуватимуть один одного про інші події та заходи, які можуть бути корисними для розвитку співпраці обох сторін.
§ 4. З метою розвитку взаємних контактів обмін інформацією здійснюється також за допомогою Інтернету – соціальних мереж, електронної пошти.
§ 5. Меморандум набирає чинності з дня його підписання. Термін його дії один рік.
§ 6. Меморандум складено в чотирьох однакових примірниках: два німецькою мовою і два українською мовою для кожної зі сторін.
Андрій НАЙДА Арне МОРІЦ
Міський голова Калуша Мер міста Ліппштадт