ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідачі:


Мельник Володимир Андрійович

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LIV

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

918

Дата реєстрації:

24.10.2023

Проголосовано:

26.10.2023 14:01:24

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 918

          Розглянувши заяву КНП «КАЛУСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється (в постійне користування) (№ 2240367 від 23.10.2023), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст. ст.  12, 20, 92, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

ВИРІШИЛА:     

         1. Дати дозвіл КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КАЛУСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (код КВЦПЗ 03.02) у землі для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (код КВЦПЗ 03.03)  площею 0,3181 га, кадастровий номер: 2622880101:01:001:0292, яка знаходиться за адресою: вул. Галицька, 21, село Боднарів, Калуського району, Івано-Франківської області.

        2. КНП «КАЛУСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» подати на розгляд і затвердження міською радою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.

         3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.

        4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

 

 

Міський голова                                                                         Андрій НАЙДА