ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідачі:


Мельник Володимир Андрійович

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXVII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

445

Дата реєстрації:

07.06.2024

Проголосовано:

12.06.2024 16:19:06

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 445

Текст:

  

       Розглянувши заяву громадянина Мазура Віталія Володимировича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (від 05.06.2024 № 2414206), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст. ст. 12, 34, 123, 134 Земельного кодексу України, ст. ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Дати дозвіл громадянину Мазуру Віталію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 23,0000 га, яка розташована в с.Кропивник  Калуського району Івано-Франківської області, для сінокосіння і випасання худоби.

         2. Громадянину Мазуру Віталію Володимировичу подати на розгляд і затвердження міською радою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

         3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

 

 

Міський голова                                                                         Андрій НАЙДА