ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 42

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     З метою забезпечення регулювання земельних відносин, економічного стимулювання раціонального використання і охорони земель та визначення розмірів плати за землю, відповідно до ст. ст. 13, 18, 20, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. ст. 12, 201 Земельного кодексу України, ч. 1 ст. 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим кодексом України, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок» від 03.11.2021 № 1147 (зі змінами) та керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Івано-Франківської області» від 12.06.2020 № 714-р, постановою Верховної ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 № 807-IX, п.34),  беручи до уваги службову записку управління земельних відносин Калуської міської ради від  28.12.2023 № 01-29/686, враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
ВИРІШИЛА:
         1. Розробити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах частини території Калуської міської територіальної громади Калуського району, Івано-Франківської області (село Середній Бабин), що визначена на графічних матеріалах (додається).

         2. Розроблену у встановленому законодавством порядку технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок подати на розгляд та затвердження міською радою.
 
       3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                               Андрій НАЙДА