ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Мельник Володимир Андрійович

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

12.01.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 41
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється ТОВ «СК-ІНВЕСТ ЗАХІД»  

    
        Розглянувши заяву ТОВ «СК-ІНВЕСТ ЗАХІД» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється (від 18.12.2023 №2246314), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 20, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», беручи до уваги рішення Калуської міської ради від 13.09.2021 № 829 «Про затвердження проекту детального плану території для будівництва житлового будинку з приміщеннями комерційного призначення на вул. Б.Хмельницького, 31, в м. Калуші», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Дати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СК-ІНВЕСТ ЗАХІД» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (код КВЦПЗ 03.15) у землі для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури (код КВЦПЗ 02.10) площею 0,4933га, кадастровий номер: 2610400000:08:006:0034, яка знаходиться  на вул. Б.Хмельницького, 31, м. Калуш.

        2. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СК-ІНВЕСТ ЗАХІД» подати на розгляд і затвердження міською радою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.

        3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
 
        4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                        Андрій НАЙДА