ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Мельник Володимир Андрійович

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

17.05.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 415
Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр.Пижук М.М.  


              Розглянувши заяву (вх.№2267507 від 28.03.2024 року) громадянки Пижук Марії Михайлівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  в  оренду  для городництва, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ст.ст. 12, 36, 123 Земельного Кодексу України, беручи до уваги службову записку управління архітектури та містобудування  від 05.04.2024 року  №02-03/133, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
 
ВИРІШИЛА :
 
 
1. Відмовити громадянці Пижук Марії Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0398 га в районі вул.Довженка в м.Калуші в оренду для городництва у зв’язку із невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам містобудівної документації (ч.3 ст.123 Земельного кодексу України), оскільки згідно із генеральним планом міста Калуша 1979 року земельна ділянка орієнтовною площею 0,0398 га в районі вулиці Довженка в м.Калуші належить до території житлової та громадської забудови (змішана).       
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійні комісії міської ради  з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології. 
 
 
  Міський голова                                                 Андрій НАЙДА