ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Мельник Володимир Андрійович

Статус:

Не прийнятий в цілому

Дата:

30.05.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 225
Про внесення змін в договір оренди землі, укладений між Калуською міською радою та ТОВ “КОРПОРАЦІЯ КАЛУСЬКИЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ”

  
 
          Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КОРПОРАЦІЯ КАЛУСЬКИЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ” (вх. №815/02-15/20 від 07.02.2024) про внесення змін в договір оренди землі, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Земельним кодексом України,  Законом України “Про Державний земельний кадастр”, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
  1. Внести зміни в договір оренди землі від 21.09.2011 року зареєстрований за №261040004000126 від 05.12.2011 року, укладений між Калуською міською радою та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КОРПОРАЦІЯ КАЛУСЬКИЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ” , а саме п. 15  договору викласти в  редакції: «Цільове призначення земельної ділянки – код КВЦПЗ: 03.10 – Для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку».
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                               Андрій НАЙДА