ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

ДЕМБИЧ Іван Іванович

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

11.06.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 457
Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету Калуської міської територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету

         
 
Відповідно до ст. 85 та п.225 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши листи військових частин, беручи до уваги протокол засідання комісії з розгляду звернень військових частин щодо надання субвенцій від № 10 від 10.06.2024, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та інвестиційної політики, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Передати з місцевого бюджету державному бюджету міжбюджетний трансферт за кодом бюджетної програми 9800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів», а саме:
          1.1. По спеціальному фонду в сумі 970000,00 гривень (дев’ятсот сімдесят тисяч грн. 00 коп.) на виконання програм:
- «Цільова програма підтримки підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України на 2024 рік»   на зміцнення матеріально-технічної бази  - 470,0 тис. грн.;
- «Програма покращення матеріально-технічного стану  на 2024 рік» на зміцнення матеріально-технічної бази – 500,0 тис. грн.
1.2. Внести зміни в рішення міської ради від 30.05.2024 №3212, замінивши в абзаці 3 п.1 слова і цифри «військова частина А4574» на слова і цифри «військова А4150 для військової частини А4574».
2. Уповноважити міського голову Андрія Найду на укладання договору про передачу видатків, у вигляді субвенції з місцевого бюджету до державного бюджету, щодо реалізації заходів визначених у пункті 1.
3. Головному розпоряднику коштів - управлінню з питань надзвичайних ситуацій міської ради (Іван Дембич) перерахувати кошти на виконання заходів визначених у пункті 1.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Віктора Гільтайчука і постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та інвестиційної політики (А. Попельницька).
 
 
 
Міський голова                                                               Андрій НАЙДА