ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Мельник Володимир Андрійович

Статус:

Не прийнятий в цілому

Дата:

11.06.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 459
  Про відмову у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для городництва гр.Князев М.О.


              Розглянувши заяву (вх.№2301161 від 03.05.2024 року) громадянки Князев Марії Олексіївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в  оренду для городництва, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.ст. 12, 36, 123, 124, 125 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», беручи до уваги службову записку управління архітектури та містобудування  від 14.05.2024 року  №02-03/192, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
 
ВИРІШИЛА :
  1. Відмовити громадянці Князев Марії Олексіївні у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,1000 га в с.Голинь Калуського району в оренду для городництва у зв’язку із невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам містобудівної документації (ч.3 ст.123 Земельного кодексу України), оскільки відповідно до генерального плану с.Голинь (2015р.) функціональне призначення вищезазначеної земельної ділянки - територія садибної житлової забудови.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійні комісії міської ради  з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
Міський голова                                                                       Андрій НАЙДА