УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
30.05.2024     №   3260
 Про відмову у наданні дозволу на                         
розроблення проекту землеустрою 
щодо відведення земельної ділянки
в оренду для городництва  гр.Пижук М.М.
 
 
м.Калуш
(шістдесят шоста  сесія восьмого демократичного скликання)
 
 
          Розглянувши заяву (вх.№2267507 від 28.03.2024 року) громадянки Пижук Марії Михайлівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в орендудля городництва, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ст.ст. 12, 36,123 Земельного Кодексу України, беручи до уваги службову записку управління архітектури та містобудування від 05.04.2024 року №02-03/133, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
ВИРІШИЛА :
 
  1. Відмовити громадянці Пижук Марії Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0398 га в районі вул.Довженка в м.Калуші в оренду для городництва у зв’язку із невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам містобудівної документації (ч.3 ст.123 Земельного кодексу України), оскільки згідно із генеральним планом міста Калуша 1979 року земельна ділянка орієнтовною площею 0,0398 га в районі вулиці Довженка в м.Калуші належить до території житлової та громадської забудови (змішана).
 
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійні комісії міської ради  з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                     Андрій НАЙДА