ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

XLII

Скликання:

VIII

Проголосовано:

В цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

30.03.2023

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    31
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    0
  • Відсутні
    8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 2000
Про затвердження програми підтримки діяльності Калуського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області в Калуській міській територіальній громаді на 2023-2025 роки

УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
30.03.2023     №   2000
 Про затвердження програми підтримки діяльності Калуського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області в Калуській міській територіальній громаді на 2023-2025 роки
м.Калуш
(сорок друга  сесія  восьмого демократичного скликання)
 
 
 
Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та інвестиційної політики, міська рада
ВИРІШИЛА:
 
  1. Затвердити Програму підтримки діяльності Калуського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області в Калуській міській територіальній громаді на 2023-2025 роки (додається).
 
2 Фінансовому управлінню Калуської міської ради (Леся Поташник) щорічно, при формуванні бюджету Калуської міської територіальної громади, враховувати бюджетні запити Калуського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області (Людмила Свердан) на виділення коштів для реалізації заходів Програми.
 
            3.  Визначити головним виконавцем програми - Калуський районний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області (Людмила Свердан) та розпорядником коштів даної програми - виконавчий комітет Калуської міської ради.
 
            4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого.
 
 
Міський голова                                                                                         Андрій НАЙДА
  
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення  міської  ради
 30.03.2023    №  2000
       
Секретар міської ради
 
               Віктор ГІЛЬТАЙЧУК   
         
 
 
Програма
підтримки діяльності Калуського районного відділу
філії Державної установи «Центр пробації»
в Івано-Франківській області  в Калуській міській територіальній громаді  на  2023-2025 роки
 
 
 
 
Замовник  Програми                   
Калуський районний відділ
Філії Державної установи
«Центр пробації» в Івано-                                                    
Франківській області                            Людмила СВЕРДАН                                                                           (підпис)
 
Керівник  Програми                                         
Перший заступник міського голови         Мирослав ТИХИЙ                                                                           (підпис)
 
 
 
 
Паспорт
Програма підтримки діяльності Калуського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області у 2023-2025 роках
 
  1. Ініціатор розроблення програми (замовник)  – Калуський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківської області. 
  1. Розробник програми  –   Калуський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківської області. 
  2. Термін реалізації програми – 2023-2025 роки.
  3. Етапи фінансування програми –  2023,2024,2025 роки.
  4. Обсяги фінансування програми: 96,0 тис. грн.
Роки

Обсяги фінансування, тис. грн.

Всього (тис. грн.)

в т.ч. за джерелами фінансування
Місцевий бюджет Державний бюджет інші джерела
2023-2025 96,0 96    
В т.ч.        
2023 32,0 32,0    
2024 32,0 32,0    
2025 32,0 32,0    
  1. Очікувані результати виконання програми підтримки діяльності Калуського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації»:
  • забезпечення в повній мірі суд формалізованою інформацією, що характеризує обвинуваченого, з метою прийняття судом рішення про міру його відповідальності.;
  • на належному рівні здійснення наглядових та соціально-виховних заходів щодо засуджених до покарань у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт, осіб, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт, осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, звільнених від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років, а також направлення засуджених до обмеження волі для відбування покарання до виправних центрів;
  • належна підготовка осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення з метою трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним ними місцем проживання
  • забезпечення осіб віком від 14 до 18 років, до яких застосовується пробація, нормального фізичного і психічного розвитку, профілактика агресивної поведінки, мотивація позитивних змін особистості та поліпшення соціальних стосунків.
  1. Термін проведення звітності – щорічно.
 
Замовник  програми:    
Калуський районний відділ
філії Державної установи «Центр пробації»
в Івано-Франківській області                                                    Людмила СВЕРДАН
 
Керівник  Програми                                                  
Перший заступник міського голови                                         Мирослав ТИХИЙ           
 
Програма підтримки діяльності Калуського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області
 
  1. Обгрунтування  необхідності Програми.
Дана  Програма  розроблена для підтримки уповноваженого органу з питань пробації в процесі виправлення та перевиховання осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням або обмеженням волі, їх ресоціалізації після звільнення, а також проведення з ними дієвої профілактичної та соціально-виховної роботи.
Основними завданнями пробації є підготовка досудових доповідей щодо обвинувачених, виконання певних видів покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, здійснення нагляду за особами, засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, реалізація пробаційних програм стосовно осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, направлення засуджених до обмеження волі для відбування покарання до виправних центрів, реалізація інших заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.
Програмою    передбачається    створення відповідних умов для організації більш ефективної роботи Калуського районного відділу під час  роботи із клієнтами пробації.
 
  1. Мета Програми
Метою Програми забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.
 
3. Основні завдання Програми:
-  підготовка досудових доповідей щодо обвинувачених;
- здійснення нагляду за засудженими до покарань у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт, особами, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт, особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням, звільненими від відбування покарання вагітними жінками і жінками, які мають дітей віком до трьох років;
- виконання певних видів покарань, не пов’язаних з позбавленням волі;
- направлення засуджених до обмеження волі для відбування покарання до виправних центрів;
- реалізація пробаційних програм стосовно осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням;
- проведення соціально-виховної роботи із засудженими;
- здійснення заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення;
- реалізація інших заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.
 
4. Фінансове забезпечення програми
Фінансове забезпечення програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
 
5. Очікувані результати виконання програми
Реалізація заходів програми сприятиме:
  • невідворотності виконання покарань;
  • забезпечення безпеки громадян шляхом виправлення та перевиховання осіб, засуджених до альтернативних видів покарань;
  • профілактика вчинення клієнтами пробації повторних злочинів;
  • забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.
 

ДОДАТКИ

1 RISH-2000- З.pdf Переглянути